۱۳۹۰ بهمن ۷, جمعه

خامنه ای مخالفین خود را حذف می کند


به گزارش خبرنامه ملّی ایرانیان از منابع سپاه آنلاین در گذشته اخباری را مبنی بر آغاز کار کمیته حذف در ایران را به ما دادند.
متن خبر مذکور این چنین بود.
منابع سپاه آنلاین در سپاه ثارالله خبر از تشکیل کمیته ای به نام “کمیته حذف” میدهند.کمیته مذکور به دستور فرمانده ستاد مشترک “سرلشکر فیروز آبادی”تشکیل شده و برنامه و اهداف سه گانه ای را دنبال میکند.
این اهداف از این قرار است:
اجرای طرحهای عملیاتی درسه زمان مختلف:
۱ -قبل از جنگ
۲-در زمان جنگ
۳-بعد از جنگ

دراین کمیته از نیروهای منتخب و دست چین اموزش دیده سپاه ثارالله استفاده شده است.بنابراین زین پس میهن عزیزمان شاهد حوادث و فراز و نشیبهای بسیاری خواهد بود.حوادث یاد شده عبارتند از :تصادفات ساختگی،مرگهای مشکوک، در داخل نیرهای مسلح (ترور شخصیتهای شناخته شده)، عملیاتهای زیرزمینی،بمبگذاری در اجتماعات،دستگیریهای گسترده روشن فکران و چهره های اپوزیسیون میباشد.عملکرد در زمان جنگ بنابر صلاح دید فرمانده عملیات است و در زمان بعد از جنگ بعهده سر هسته ها و فرماندهان هسته ها میباشد، اما در زمان جنگ بصورت انفرادی در شرایط بسیار خاص عمل خواهند کرد
      متن خبر و تلریخ خبر در سپاه آنلاین


در بخش خبری ویژه در این باب توضیح بیشتری ارائه خواهیم کرد….
حال اعلام می کنیم که کمیته حذف با کشتن چهار سردار سپاه این پروژه را آغاز کرده است که مشخصات آنها را در زیر می آوریم.و ادامه این روند را در روزهای آینده شاهد خواهیم بود.
عباس مهری از فرماندهان ارشد سپاه «جانشین دانشکده فرهنگی دانشگاه جامع امام حسین» بود. (بر اثر سکته مغزی)
عباس مهری
منصور ترکان٬ مدیرعامل شرکت «یادمان‌ سازه» وابسته به شهرداری تهران و از سرداران سابق سپاه نیز اول بهمن ماه بر اثر سکته مغزی چشم از جهان فرو بست.
منصور ترکان
احمد سیاف‌زاده٬ رئیس سابق دانشگاه عالی سپاه پاسداران (دافوس) هم آن‌طور که رسانه‌ها اعلام کرده‌اند در روز‌های اخیر بر اثر عارضه قلبی درگذشته است.
احمد سیاف زاده
وفا غفاریان٬ رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و از مدیران ارشد سابق سپاه و صنایع دفاع در حوزه‌ جنگ الکترونیک بود که اول بهمن آن‌طور که رسانه‌ها گزارش کرده‌اند بر اثر بیماری درگذشت.
وفا غفاریان
خبر نامه ملی ایرانیان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر