۱۳۹۰ بهمن ۶, پنجشنبه

یک طرح اجباری دیگر در راستای برده سازی مردم :پوشش یکسان برای کارمندان

article picture
شب عید، کارکنان استانداری و فرمانداری های تهران لباس فرم سرمه ای می پوشند.
طرح پوشش یکسان برای ادارات و سازمان های دولتی در راستای برده سازی مردم و تبدیل کردنشان به امت گوش بفرمان ولایت فقیه ...
سایت حکومتی خبرآنلاین، نوشت: طراحی لباس مشاغل از جمله برنامه هایی است که دولت محمود احمدی نژاد مدتهاست قصد اجرای آن را دارد. اما همیشه به دلایلی ناگفته اجرا نشده است.
اما اکنون خبر می رسد که از اسفندماه لباس فرم کارکنان استانداری تهران و فرمانداری های تهران، توزیع می شود. رنگش هم سرمه ای است!
آذر نظری مشاور امور بانوان استانداری تهران در این باره به مهر گفته است: "با اکثریت آرا (85 درصد) رنگ سرمه ای به عنوان رنگ قالب لباس فرم کارکنان استانداری و فرمانداریهای تهران انتخاب شده است. هم اکنون در حال سایز بندی لباسها هستیم و موسسه طرف قرارداد با استانداری کار دوخت لباسها را آغاز کرده و در اواخر اسفند ماه سال جاری لباسهای فرم به کارکنان استانداری و فرمانداریهای تهران تحویل می شود."
به گفته مشاور امور بانوان استانداری تهران سازمانها و نهادهای دولتی می توانند بر اساس توزیع فرمهای نظر سنجی از کارکنان خود رنگ و نوع دوخت و الگو لباسهای فرم را انتخاب کنند و سفارش دوخت لباس ها را بدهند: "سال آینده این موضوع در اولویت ساماندهی مد و لباس استانداری تهران است."

از سوی دیگر، زهرا عباسی مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده وزارت کشور از اجرای فاز نخست طرح مد و لباس پوشش مشاغل در استان تهران خبر داده است. او در یک نشست خبری در این باره گفت: "طرح مد و لباس پوشش مشاغل زنان فاز اول در استانداری تهران در دست اجرا است. همچنین طرح "گل یاس" در راستای طرح عفاف و حجاب با همکاری اساتید دانشگاه برای دانش آموزان دختر استان تهران اجرایی می‌شود."
او گفت: "در این طرح هماهنگی و یکسان سازی پوشش مشاغل بانوان مد نظر ما نیست. در جشنواره مد و لباس امسال طرحی باعنوان "فکر نو" اجرایی می شود که بخش نخست آن به ارائه لباس مشاغل اختصاص دارد درطراحی لباس مشاغل تاکید ما تناسب با شغل مورد نظر و حفظ ضوابط اسلامی است."
به گفته عباسی، رنگ ها و طرح هایی در نظر گرفته می شود که متناسب با شئونات خانم ها باشد: "مطمئنا از رنگهای تند که زیبنده محیط کار نیست استفاده نخواهد شد. پوشش بانوان در محیط های کاری باید به گونه ای باشد که امنیت محیط کاری تامین شود وبه جای خودنمایی شخصیت معنوی زنان مورد توجه قرار گیرد."
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر