۱۳۹۰ آذر ۲, چهارشنبه

ضرب و شتم جواد بوعلی، فعال سیاسی در زندان بهبهان

جواد بوعلی، زندانی سیاسی محبوس در زندان بهبهان، از سوی یکی از زندانیان عادی این زندان، به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، خبرگزاری حقوق بشر ایران، یکشنبه شب گذشته و در پی حالت جنون آمیز یکی از زندانیان عادی زندان بهبهان، وی به جواد بوعلی حمله‌ور شده و ضمن ضرب و شتم، موجب شکستگی یکی از دندان‌ها و آسیب دیدگی شدید این زندانی سیاسی از ناحیه دنده و گردن شد. 
این در حالیست که روز گذشته و با مراجعه جواد بوعلی و مجید دری به مسئولین زندان، آنان علناً اعلام نمودند، فرد مذکور به همراه ۳ تن دیگر از زندانیان دارای مشکل روانی ست به اصطلاح دارای کارت قرمز می‌باشند و به همین خاطر احدی حق شکایت از ایشان را ندارند. 
شایان ذکر است مسئولین زندان، از ارائه‌ی هرگونه توضیح پیرامون علت نگهداری این افراد در میان باقی زندانیان خودداری نمودند. 
همراهان جواد بوعلی ابراز داشتند، پس از مراجعه بوعلی از دفتر مسئولین زندان، فرد مذکور، علنا آقای بوعلی را تهدید به مرگ نموده و ایشان نسبت به امنیت جانی خود و مجید دری ابراز نگرانی نموده و مسئولیت هرگونه حادثه‌ای را به عهده مسئولان زندان بهبهان دانسته‌اند.

هرانا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر