۱۳۹۰ آذر ۳, پنجشنبه

هزار آه و ناله یک مزدور ساندیس خور که به خاطر فضولی گوشمالی شده

article picture

یک مزدور ساندیس خور حزب اللهی که کتک خورده طی نامه ای به وزیر بهداشت رژیم آه و ناله پرداخته است.

بخشی از نامه این مزدور که با عنوان ( آیا پاداش فعالیت در تشکلی حزب اللهی کتک خوردن است؟) در زیر می خوانید:

بنده دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دبیر جاد این دانشگاه هستم. در این تشکل ولایی و اصولگرا بر اساس تکلیف و در راستای تحقق دغدغه های سیاسی و فرهنگی امام خامنه ای (حفظه الله) در حال فعالیت هستم. چندی پیش در دانشگاه مادر استان (خلیج فارس) در یکی از نشریات دانشگاهی به نام "مدارا" به صراحت حکم صریح قرآن پیرامون مسئله قصاص زیر سؤال رفت.
با توجه به سابقه ای که از این نشریه سراغ داشتیم، می دانستیم که روند زیر سؤال رفتن مسلمات و توهین به مقدسات از سوی این نشریه که متعلق به انجمن (اسلامی) است، چندین سال است که ادامه دارد. لازم به ذکر است ، متاسفانه این تشکل حمایت از سران فتنه را تا 2 سال بعد از انتخابات شکوهمند و جانانه که حقیقتا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود را در کارنامه ی خود دارد.

با توجه به فضای ایجاد شده در این دانشگاه و هتاکی مستقیم نسبت به نص صریح قرآن بر آن شدیم تا بیانیه ای علیه مطالب منتشره صادر کنیم. (لازم به ذکر است که بسیاری از مجموعه های حزب اللهی نسبت به این قضیه واکنش نشان دادند، حتی امام جمعه موقت بوشهر نیز موضع شفاف و روشنی نسبت به این مسائل گرفتند) بعد از صدور بیانیه بود که دردسر ها برای حقیر شروع شد، چند روز بعد از صدور آن، موتور سواری با سر و روی پوشیده، در مسیر تردد دانشگاه، بنده را مورد تهدید قرار داد و اینچنین گفت که "مراقب فعالیت های دانشگاهی خودت باش"تقریبا 10 روز بعد یعنی صبح یکشنبه 29/8 /90 در مسیر خوابگاه به دانشگاه مورد ضرب و شتم از طرف دو موتور سوار قرار گرفتم.
قریب به یک هفته است که بنده به دلیل عدم امنیت از حضور در فضای مقدس و علمی دانشگاه محروم شده ام. مسئولان حراست دانشگاه که نسبت به این اتفاق عکس العمل خاصی نشان نداده اند.

آیا پاداش فعالیت در تشکل حزب اللهی جاد کتک خوردن است؟
آیا در دولت اصولگرا، فتنه گران به راحتی و آرامش می توانند حکم قرآن را زیر سوال ببرند، اما بنده که به حرکت ضد دینی اعتراض می کنم بایستی مورد ضرب و شتم قرار بگیرم؟
خدا رحمت کند سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی را که اینچنین فرموده بود: «در جمهوری اسلامی همه آزادند بجز حزب اللهی ها»
وزیر محترم!
بدیهی است در صورت عدم اقدام اصلاح گرایانه، شکایت خود را با هزار آه و ناله خدمت مقام معظم رهبری عرضه می کنم تا مثل همیشه حضرت آقا مانند پدری مهربان به دادمان برسد.
والسلام علیکم و رحمه الله
محمد طاهری
دبیرجامعه اسلامی دانشجویان
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر