۱۳۹۰ مرداد ۲۵, سه‌شنبه

اجرای امر به معروف با دستور جديد فرمانده كل سپاه

article picture

دبير ستاد احياي امر به معروف آمل گفت: امر به معروف و نهي از منكر با رويكردي جديد در جامعه با دستور فرماندهي كل سپاه پاسداران اجرا مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري حکومتی فارس وابسته به دستگاه امنیتی سپاه ،ابراهيم محسني مقدم در نشست ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر آمل كه در دفتر امام جمعه برگزار شد، گفت: اين ستاد بايد در حقيقت قبل ماه رمضان تشكيل مي‌شد، ولي به دليل برنامه ابلاغي سراسري هم اكنون آماده خدمت به مردم هستيم.
وي گفت: بعد از مدت‌ها امر به معروف با شكل و رويه‌اي نوين آغاز به فعاليت كرده و با دستور فرماندهي كل سپاه پاسداران به روش جديدي اين فريضه اجرا مي‌شود.


فرمانده سپاه ناحيه آمل با اشاره به اينكه پايگاه‌هاي بسيج در اين امر بسيار موثر عمل مي كنند،گفت: نبايد فعاليت ما در اين بخش تنها دستگيري مجرمان و كشف جرم باشد بلكه بايد در اين زمينه از وجود خبرگان، فرهنگيان و روحانيون استفاده شود تا كارهاي فرهنگي و تبليغي را در دستور كار داشته باشيم.

وی با اعلام اينكه دستورالعمل‌هاي لازم ابلاغي به پايگاه محلات ارسال شد، گفت: پايگاه‌ها بايد هر چه زودتر براي تشكيل شوراي احياي امر به معروف و نهي از منكر اقدام كنند.
محسني‌مقدم يادآور شد: تمام مومنان و انسان‌ها خواستار اجراي امر به معروف در جامعه هستند تا زشتي و بدي از جامعه بركنده شود و جامعه‌اي سالم و امن داشته باشيم.
وي تصريح كرد: مبلغان و روحانيان ماه مبارك رمضان در مساجد بايد در مورد اهميت اجراي امر به معروف و نهي از منكر بين مردم صحبت كنند همچنين در اين زمينه مطالب مفيد و سودمند در نشريات، روزنامه‌ها و خبرگزاري‌ها درج شود.
دبير ستاد احياي امر به معروف آمل در مورد ديگر برنامه‌هاي اين ستاد در شهرستان آمل خاطرنشان كرد: اختصاص تابلوها و بيلبوردهاي تبليغاتي سطح شهر و اماكن پرتردد به مطالب آموزنده و احاديث، هماهنگي براي برگزاري دوره‌هاي مختلف قرائت، حفظ و تفسير قرآن كريم در بين مردم و نسل جوان، احياي نهج البلاغه در جامعه از ديگر برنامه‌هاي اين ستاد است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر