۱۳۹۰ مرداد ۲۵, سه‌شنبه

ضرب و شتم دوباره یک درویش در خرمشهر


عده ای افراطی مذهبی برای دومین بار امین آزادی از دراویش گنابادی ساکن خرمشهر را بعد از تهدیدهای جانی پیاپی، او را مقابل مجلس درویشی این شهر مورد حمله قرار داده و به شدت مجروح کردند.
به گزارش خبرنگار سایت مجذوبان نور، ساعت ده و نیم شب گذشته یکشنبه 23 مرداد این درویش گنابادی پس از خروج از مجلس عبادی دراویش توسط دو نفر از این قشریون مورد حمله ناگهانی قرار گرفت که در پی این حادثه با صورت به زمین برخورد کرد و مجروحیت او شدت یافت.
دراویش دیگر که در محل حاضر بودند با مشورت وکیل آزادی که او نیز همچون موکلش بارها مورد تهدید قرار گرفته است، مانند حادثه پیشین پلیس را در جریان ماوقع قرار داده و پس از تنظیم صورتجلسه توسط پلیس 110، صبح امروز وی را به پزشکی قانونی انتقال دادند.
گفتنی است آزادی بعد از وقوع این حادثه از ناحیه هر دو پا دچار بی حسی شدید شده که پزشکی قانونی وی را به متخصص ارجاع داده است.
یادآور می شود این درویش در 31 تیرماه نیز از سوی پنج نفر ناشناس لباس شخصی که چهره های خود را پوشانده و پلاک خودروشان را گل اندود کرده بودند به بیابان های اطراف خرمشهر منتقل شد که در جریان این حادثه از ناحیه کتف و صورت و دنده به شدت آسیب دید و در حالی که بر پیراهن او عبارت موهن «سگ صوفی» را نوشته بودند وی را در همان بیابان رها کردند.
قابل ذکر است که این قشریون امین آزادی را تهدید کرده بودند که برائت خود از درویشی را از تریبون نماز جمعه خرمشهر اعلام کند که همین حادثه نشان می دهد توسط چه کسانی حمایت و پشتیبانی می شوند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر