۱۳۹۰ خرداد ۱۶, دوشنبه

سید محمد خاتمی ناجی بزرگ نظام+کاریکاتور

article pictureآسد ممد خان تنها کسی است که می‌تواند از بالا همون جایی که راس نظامه چانه‌زنی کند و ایران را نجات دهد.
حالا یه عده مرفه و خارج نشین بی‌درد در راستای سیاست‌های استعماری و صهیونیستی به سیاستهای آسد ممد خاتمی حمله می‌کنند و با پیش کشیدن بحث‌های انحرافی قصد ایزوله کردن ماهیت خیرخواهانه آسید ممد می‌شوند.
در سخنرانی مقام معظم علیه در خصوص تحمل مخالف فرمودند: «هرکس با بنده هم مخالف باشه ولی به نظام معتقد باشه جایی در نظام داره و تازه اش هم امام بارها غلط کردند و اعتراف به غلط کردن درس بزرگی بود که امام به ما دادند. لذا ما هم می‌گیم غلط کردیم و اشتباه می‌کنیم البته خدا از سر تقصیر همه بگذره و روح امام غلط کار را قرین کنه».
این پیروزی بزرگی بود که سیاست‌های خرد ورزانه خاتمی منجر به این واکنش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای شد. خاتمی بهترین کسی است که می‌تواند از بالا همون جایی که راس نظامه چانه‌زنی کند و ایران اسلامی از گرداب و طوفان‌های دشمنان نظام نجات دهد. فراموش نکنیم خاتمی هشت سال با همین سیاست، کشتی ایران اسلامی از گردنه‌های وحشتناکی عبور داد و نجات بخشید.
آسد ممد خاتمی بازی با کارت را بلد است و همیشه آس رو می‌کنه و بازی را جمع می‌کنه. باید به آسد ممد خاتمی اجازه بدیم به چانه زنی ادامه بدهد و زمینه مماشات و مصالحه آشتی اسلامی را بین رهبر معظم و معزز انقلاب اسلامی با گروه‌ها و جریانات اصلاح‌طلب تواب فراهم کند تا این بار هم انتخاباتی با شکوه در اسفند ماه با حضور توابین و صالحین و اصلحین و شایستگان کشوری و لشکری و سپاهی و روحانیون برگزار کند تا بار دیگر هجمه‌های کور دشمنان اسلام و نظام نقش برآب شود.
آسد ممد به مسیرت ادامه بده که همیشه برنده هست
۱۵ خرداد ۱۳۹۰ /نوشته :داریوش آریایی/کاریکاتور: نیک آهنگ کوثر/منبع:خودنویس
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر