۱۳۹۰ خرداد ۱۹, پنجشنبه

رژیم:مساله تجاوز به دختر دانشجو در مشهد شایعه بود ، فقط فکش شکسته !

article picture


ضرب و جرح دختر دانشجو در مشهد: تجمع دانشجویان و درخواست پاسخگویی مسوولان
منبع حکومتی:در پی حادثه ضرب و جرح یک دانشجوی دختر در داخل دانشگاه فردوسی مشهد، مدیر بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد، با بیان اینکه حال عمومی دانشجوی مضروب خوب است، گفت: مشکل اصلی دانشجو شکستگی فک است که با عمل جراحی رفع خواهد شد، در حالی که کبودی چشم وی نیز معاینه شده و مساله خاصی مطرح نشده است‌.
سعید معلمی به ایسنا خاطرنشان کرد: این دانشجوی مضروب که روز 15خرداد‌ماه توسط اورژانس به بیمارستان انتقال داده شده بود، به خاطر ضربات وارده به سر و ستون فقرات به بخش اعصاب انتقال داده شد و از این بخش مرخص شده است‌.
وی ادامه داد: مساله تجاوز که شایعه‌ای مطرح شده بود، با معاینات پزشکی قانونی و متخصص زنان به‌طور کلی رد شده است‌.
مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد نیز در اطلاعیه‌ای با رد اخبار برخی رسانه‌ها درخصوص حادثه پردیس دانشگاه به تشریح آن پرداخت‌.
در این اطلاعیه آمده است: حدود ساعت 30:13 روز یکشنبه 15 خرداد ماه 90 یکی از خانم‌های دانشجو در حوالی میدان علوم پردیس دانشگاه مضروب شده و چند دقیقه پس از آن، به محض اطلاع یافتن دانشجویان و مسوولان دانشگاه، وی به همراه یکی از دوستانش به خوابگاه و سپس برای اطمینان از سلامتی، به بیمارستان اعزام می‌شود‌.
خوشبختانه اقدامات به موقع و پیگیر‌ی‌های مستمر مسوولان دانشگاه باعث شد تا حال دانشجوی مضروب به سرعت رو به بهبودی بگذارد بنابراین غیر از مفقود شدن برخی لوازم همراه، هیچ‌گونه مشکل قابل ذکری برای نامبرده پیش نیامده است‌.
در واکنش به حادثه اخیر دانشگاه فردوسی، شورای صنفی دانشگاه در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن این حادثه با اشاره به تجمع دانشجویان جهت پاسخگویی مسوولان در این باره، تاکید کرد: متاسفانه مسوولان دانشگاه به جای ارایه توضیحات لازم، اقدام به توجیهاتی کردند که تنها در راستای انکار اصل موضوع و عدم پذیرش مسوولیت حادثه فوق بود‌.
http://parsdailynews.com/84632.htm
http://parsdailynews.com/84593.htm
روزنامه جهان صنعت
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر