۱۳۹۰ خرداد ۱۸, چهارشنبه

اسلام در خطر بود ! باشگاه بولینگ پلمپ شد!

article picture


شئونات اسلامی رعایت نشد!

پلمپ باشگاه بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب


باشگاه بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب توسط بخش خصوصی اداره می‎‌شود. این باشگاه بنا به دستور دادستانی مدعی العموم دادسرای 21 ارشاد و به دلیل رعایت نشدن شئونات اسلامی و انجام بازی‎های مختلط پلمپ شده است.
به گزارش خبرنگار مهر، پلمپ باشگاه بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب در حالی انجام شده است که یکی از محل های پر رفت و آمد خانواده های علاقمند به ورزش بولینگ بود اما به دنبال شکایت برخی افراد که ظاهرا با استناد به عکسبرداری های انجام شده اقدام به شکایت کرده بودند، بسته شده است.سرمایه گذار باشگاه بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب ضمن تائید پلمپ شدن این باشگاه به خبرنگار مهر گفت: جالب اینجاست که این کار توسط گروهی ناشناس که هیچ ماموریتی هم از طرف اداره کل نظارت بر اماکن نداشتند، انجام شد.

مسعود پورفرزانه اظهارداشت: گروهی که اقدام به بستن باشگاه بولینگ انقلاب کردند کاملا ناشناخته بودند. این افراد از طرف اداره کل اماکن ورزشی نبودند اما با این حکم که شئونات اخلاقی و اسلامی و حجاب اسلامی در باشگاه رعایت نشده است اقدام به پلمپ آن کردند.

وی با بیان اینکه پلمپ شدن باشگاه بولینگ مجموعه انقلاب با دستور دادستانی مدعی العموم دادسرای 21 ارشاد در خیابان بخارست انجام شد، تصریح کرد: این کار هیچ استناد قانونی نداشت و فقط بر اساس یک دستور انجام شد. پلمپ باشگاه طبق قانون نبود و به همین دلیل در این زمینه شکایت می‌کنیم.

سرمایه‎گذار باشگاه بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب ضمن تاکید بر اینکه بولینگ یک رشته کاملا تفریحی و خانوادگی است، یادآور شد: هویت هر رشته‎ای توسط فدراسیون مربوطه تعیین می‎شود و فدراسیون بولینگ هم تفریحی و خانوادگی بودن این رشته را تشخیص داده است. ضمن اینکه این رشته هیچ منع قانونی ندارد.

پورفرزانه تاکید کرد: 4 سال پیش از دفتر آیت الله خامنه‎ای و آیت الله آملی و مراجع علمی دیگر در مورد قانونی بودن یانبودن این رشته استعلام گرفتیم. آنها تائید کردند که انجام ورزش بولینگ به عنوان یک روزش خانوادگی بلامانع است فقط به شرطی که قمار و شرط بندی در آن انجام نشود.

وی با اشاره به اینکه بولینگ در مجموع رقابت‎های آسیایی و جهانی 36 مدال دارد، خاطرنشان کرد: به بعد قهرمانی و حرفه‌ای این رشته کمتر توجهی می‎شود و به همین دلیل در المپیک لندن برای نخستین بار این رشته حضور خواهد داشت. وقتی بولینگ خانوادگی است اعضای خانواده دربازی آن شرکت می‎کنند. اما به هر حال در هر سالنی سوژه‎هایی برای عکسبردای است.

سرمایه گذار باشگاه بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب تاکید کرد: به ما گفتند که این باشگاه به خاطر رعایت نشدن مسائل اخلاقی، شئونات اسلامی و بازی مختلط شاکی دارد و به همین دلیل دستور به بستن آن دادند. ما در این زمینه به دادستانی شکایت می کنیم و اگر پاسخ نگیریم به مراجع بالاتر شکایت می بریم.

وی گفت که شرایط بازی بولینگ در همه جا یکسان است اما در این میان فقط تهران است که مورد تنگ نظری قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، پلمپ شدن باشگاه بولینگ مجموعه ورزشی انقلاب در حالی انجام شده است که پیش از این و طی چندماه گذشته سالن‎های بولینگ چمران، تیراژه و اریکه نیز بسته شده بودند.پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر