۱۳۹۰ خرداد ۱۸, چهارشنبه

ضرب و شتم و تجاوز به دختر دانشجو در مشهد و توضیح مضحک مسئول دانشگاه

article picture


طی دو شب اخیر نیز تجمعات گسترده دانشجویی در مقابل خوابگاههای دانشگاه فردوسی در اعتراض به این اقدام و قصور مسئولان حراست دانشگاه صورت گرفته که، تاکنون به نتیجه خاصی منجر نشده است.


فرارو نوشت: ساعت 14.30 بعد از ظهر روز 15 خرداد چند دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد در حوالی دانشکده علوم متوجه دختر دانشجویی شدند که بیهوش و عریان بر روی زمین رها شده بود، با اطلاع رسانی این دانشجویان، بلافاصله دختر مصدوم به بیمارستان امدادی شهید کامیاب منتقل شده و تا روز گذشته، 16 خرداد، هنوز در حالت اغما به سر می برده است.

طی دو شب اخیر نیز تجمعات گسترده دانشجویی در مقابل خوابگاههای دانشگاه فردوسی در اعتراض به این اقدام و قصور مسئولان حراست دانشگاه صورت گرفته که، تاکنون به نتیجه خاصی منجر نشده است.


طبق اخبار رسیده ملاقات با دانشجوی قربانی، که ورودی 1386 دانشگاه فردوسی می باشد ممنوع بوده و تلاش دانشجویان برای ملاقات با وی تا کنون بی نتیجه مانده است.

علیرغم تلاش برخی مسئولین برای عادی جلوه دادن حادثه، اظهارات شاهدان عینی که بدن نیمه جان این دانشجو را یافته اند و همچنین اظهارات هم اتاقی وی؛ حاکی از ضرب و شتم شدید و تجاوز به وی دارد.

دانشجویان ساکن خوابگاههای داخل دانشگاه فردوسی حدس می زنند که عاملان این حادثه باید کارگرانی باشند که روز حادثه در حال ساخت و ساز بناهای داخل دانشگاه بوده و سپس متواری شده اند. اعتراضات دانشجویی تا اواخر شب گذشته نیز ادامه داشته است.


اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد

بسمه تعالی

پیرو برخی اخبار و شایعات مندرجه و منتشره در برخی سایتها و رسانه ها درخصوص مشکل پیش آمده براي یکی از دانشجویان دختر
دانشگاه فردوسی مشهد و به منظور اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی دراینباره به استحضار دانشجویان ودانشگاهیان می رساند
یکی از خانم هاي دانشجو روزیکشنبه 15 خرداد 90 در حدود ساعت13.30 در حوالی میدان علوم پردیس دانشگاه مضروب گشته و چند دقیقه پس از آن ، به محض اطلاع یافتن دانشجویان و مسئوولین دانشگاه ، وي به همراه یکی از دوستانش به خوابگاه و سپس براي اطمینان ازسلامتی ، به بیمارستان اعزام می شود.

خوشبختانه اقدامات به موقع و پی گیري هاي مستمر مسئوولین دانشگاه باعث گردید تا حال دانشجوي مضروب به سرعت روبه بهبودي بگذارد و بنابراین غیر از مفقود شدن برخی لوازم همراه ،هیچ گونه مشکل قابل ذکري براي نامبرده پیش نیامد ه است.

ضمن تشکر و تقدیر از احساسات پاك وبی شائبه کلیه دانشجویان متعهد و با اخلاق، به اطلاع می رساند مطالب مندرج در برخی رسانه ها دراین باره، عموما برپایه حدسیات ومتاسفانه متاسی از شایعات بی اساس است.

روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد

http://parsdailynews.com/84555.htm
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر