۱۳۹۰ خرداد ۱۷, سه‌شنبه

بازداشت قائم مقام دادسرای بیرجند


پرویز شهیر رزمنده هشت سال دفاع مقدس، از خانواده شهدا و قائم مقام دادسرای انقلاب اسلامی بیرجند است، که به خاطر حمایت از میر حسین موسوی بازداشت شده است.

به گزارش ندای سبز آزادی، پرویز شهپر جانباز و رزمنده بسیجی است که جزو شورای موسس کمیته و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیرجند، بازپرس و قائم مقام دادسرای انقلاب اسلامی بیرجند بوده است، وی مسئول واحد اطلاعات و عضو شورای فرماندهی سپاه پاسداران بیرجند و فرماندار تربت جام و کاشمر بوده و خود برادر دوشهید و برادر همسرشهید بعلبک لبنان است، که به خاطر حمایت از مهندس میر حسین موسوی در پی اعتراضهای مردمی که از ۲۵ بهمن آغاز شد، در اسفند ماه بازداشت شده است.
خانواده این زندانی سیاسی که تا کنون پیرامون بازداشت و وضعیت ایشان سکوت کرده بودند، در مورد وضعیت وی اظهار نگرانی کرده اند.
گفتنی است، پدر این زندانی سیاسی، پس از مدتی به تهران می رود و برای پیگیری وضعیت فرزندش به دادگستری تهران مراجعه می کند و علی رغم قول پیگیری از سوی دادگستری پس از ۵۲ روز همچنان خانواده در بی خبری به سر میبرند.
شایان ذکر است خانواده این زندانی سیاسی، برای پیگیری وضعیت پرویز شهیر به مراجع دولتی و غیر دولتی مختلفی مراجعه کرده اند که تا کنون از هیچ یک از این مراجع پاسخ مطلوبی دریافت نکرده اند.
خانواده پرویز شهیر حتی برای پیگیری وضعیت پرونده فرزندانشان با دفتر رهبری و وزارت اطلاعات هم مکاتبه داشته اند که این مکاتبات تا کنون بی پاسخ مانده است.

ندای سبز آزادی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر