۱۳۹۰ آبان ۱۶, دوشنبه

آخوند علم الهدی:آمریکا برای نابودی ما هالیوود را استخدام کرده

article picture
آخوند علم الهدی: شش و بش ساخته‌اید‏ که هم‌جنس بازی ترویج کنید؟
آخوند علم الهدی گفت: هنر چیزی است در کنار علم، مگر می‌شود همه مولود و بازده‌ هنر فقط خنداندن و رقاصی و طنز باشد؟
به گزارش ایسنا، آخوند احمد علم‌الهدی ، در بخشی از سخنان خود در خطبه‌های نماز عید قربان ، در مشهد، با گلایه از وضعیت هنر در کشورگفت: متاسفانه در جامعه پیشرفته ما که رشد فناوری، توسعه تکنولوژی و توانمندی بالای‌ ما در اختراع و ابتکار بدون وابستگی به هیچ قدرت جهانی دنیا را متعجب و حیرت‌زده کرده است، عرصه هنر برای ما شده خانقاه یک مشت عناصر مفسد و فرصت‌طلب و با این هنر بر پیکر اسلام و دین و انقلاب چه ضربه‌ها که وارد نمی‌کنند.
وی ادامه داد: آمریکا با همه توانمندی‌اش دارد با ما می‌جنگد، مبانی ما را می‌خواهد از بین ببرد، عقاید جوان‌های ما را می‌خواهد نابود کند و عفت و عصمت را در کانون اندیشه و دل جوانان‌مان بکشد و برای هر حمله و تهاجم فرهنگی که می‌خواهد به ما بکند، هالیوود را استخدام کرده و آن‌ها برای ابطال عقاید ما فیلم و سریال می‌سازند و وقتی برای از بین بردن مبانی‌ ما این‌گونه دارند از جریان هنرشان استفاده می‌کنند، هنر ما هم باید در استخدام مقابله با استکبار و تحکیم مبانی اعتقادی‌ و مبارزاتی‌مان با مستکبران باشد‏، ولی متاسفانه این هنر فیلم‌سازی و سینما در جهت براندازی خود ما استخدام شده است.
مگر می شود همه مولود و بازده‌ هنر فقط خنداندن و رقاصی و طنز باشد؟‌ مردم به چه قیمت بخندند؟‌ شما فیلم شش و بش درست کنید‏، مردم را بخندانید و هم‌جنس بازی را ترویج کنید؟ این فیلم برخلاف عفت عمومی روی پرده سینما بیاید و یک متولی فرهنگی دردش نیاید؟ و بعد وقتی حمله‌ها زیاد و افتضاح می‌شود فیلم پایین کشیده شود؟ اصلا چرا باید این فیلم اکران بشود؟‌ یعنی این درست است که وقتی هالیوود دارد فیلم می‌سازد که دین و ایمان ما را ریشه کن کند، در داخل کشور هم فیلم بسازند برای اینکه جوانان را بی‌عفت کنند؟ این واقعا وضعیتی است که ما داریم؟

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر