۱۳۹۰ آبان ۱۷, سه‌شنبه

بازداشت و ضرب و شتم آریا آرام نژاد با یورش وحشیانه اوباشان فقیه به منزلش

article picture
آریا آرام نژاد ساعاتی قبل با یورش مامورین وزارت اطلاعات بازداشت شد
بر اساس گزارشات رسیده از منابع استان مازندران آریا آرام نژاد آهنگ ساز و خواننده جوان هوادار جنبس سبز، ساعاتی قبل با یورش پنج مامور وزارت اطلاعات استان مازندران بازداشت شده است.
به گزارش سحام نیوز، آریا آرام نژاد که برای پیگیری پرونده محکومیت خود به دادگاه تجدید نظر استان مازندران واقع در ساری مراجعه کرده بود، پس از بازگشت به منزل با یورش ماموران امنیتی بازداشت و به مکان نا معلومی انتقال داده شد.
بنا به این گزارش این دستگیری همراه با ضرب شتم این آهنگساز جوان و دستبند زدن در داخل خانه توسط ماموران اطلاعات شهرستان بابل صورت گرفت .
گفتنی است ماموران امنیتی ضمن تفتیش منزل بخشی از دست نوشته های آریا و مدارک کاری و همچنین کامپیوتر شخصی او را نیزتوقیف کرده و با خود بردند.
آریا آرام نژاد آهنگ ساز خوش ذوق و نام آشنای هوادار جنبش است که پس از حوادث عاشورای ۱۳۸۸ ترانه‌ای با عنوان علی برخیز ارائه کرد. وی چندی پس از انتشار این ترانه که با استقبال خوبی از سوی مردم و مخاطبان مواجه گردیده بود، توسط اداره اطلاعات بابل در ۲۶ بهمن ماه ۱۳۸۸ به اتهام اقدام علیه امنیت ملی دستگیر شد. او پس گذراندن نزدیک به ۵۰ روز انفرادی و زندان که تمام این مدت را در بند انفرادی زندانهای متی‌کلا شهرستان بابل و بازداشتگاه اداره اطلاعات شهرستان ساری سپری کرده بود، به قید وثیقه آزاد و در دادگاه انقلاب شهرستان بابل به نه ماه حبس تعزیری محکوم شده بود. دادگاه تجدید نظر در حال بررسی پرونده فعالین سبز شهر بابل است که تا کنون نتیجه دادگاه مشخص نگردیده است

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر