۱۳۹۰ تیر ۱۴, سه‌شنبه

شناسایی یکی دیگر از مزدوران رژیم ولایت فاسد فقیه

article picture


شناسایی شد : سید احمد نواب مدیر مزدور هلال احمر اصفهان
به اصطلاح دکتر سید احمد نواب رئیس سابق هلال احمر استان اصفهان است. وی حدود یکماه پیش بدلیل تخلفات اخلاقی مالی و مدیریتی مکرر بطرز خفت باری برکنار شد. او داماد ایت االه امینی امام جمعه موقت قم است. برادر او حجت الاسلام ابوالحسن نواب از اخوندهایی است که به بیت رهبری زیاد رفت و امد دارد و به اصطلاح خر و خورش اونجا خیلی میره!
نواب عضو شورای مرکزی جمعیت رزمندگان اسلام اصفهان یعنی همان باند کاوه و دار و دسته وحشی انصار حزب الله اصفهان است.

در راه پیمایی مردم در تظاهرات های بعد از حوادث انتخابات سال 88 او از بودجه اداره هلال احمر چماق(دسته بیل اماده) خریداری کرد و به اعضا بسیج هلال احمر اصفهان داد و هر روز پانزده تا بیست نفر از اینها را اضافه کاری برایشان رد میکرد تا بعنوان بسیجی در خیابان ها راه بیفتند و با چوب و چماق جوانان را کتک بزنند و دستگیر کنند و تحویل بدهند.
رئیس بسیج هلال احمر شخصی بنام “بیاتی نیا” است. دیگر اعضا شامل سلمانیان / اردشیر محقق / ارسلان محقق(معاون امور داوطلبان هلال احمر اصفهان و از افرادی است که خودش و خانواده سابقه لختی گری و بزن بهادری دارند.) / مجید شمس (یکبار این بسیجی بعلت عرق خوری و اوردن مشروبات الکلی در اداره تا مرز اخراج رفت) و محمد زمانی قلعه (مسئول حراست اداره هلال احمر اصفهان و از دوستان دوران دبیرستان نواب) و دکتر محسن امینی( معاون امداد و نجات نواب) هستند.
نواب بخصوص طی دو سال اخیر در هر همایش یا سمینار یا جلسه ای با بکار بردن الفاظ رکیک و فحاشی به رهبران جنبش سبز با دریدگی مکررا گفته که” موسوی و کروبی هیچ غلطی نتوانستند بکنند و له کردن این ها برای نظام مقتدر اسلامی ما کاری ندارد.)
بعلت انتساب به ایت الله امینی و نیز ارتباطات برادرش با دفتر خامنه ای تمام گند کاری ها مفاسد اخلاقی و تخلفات قانونی او نادیده گرفته شده و بخاطر هیچ یک تحت پیگرد قرار نگرفته است.
در حال حاضر وی در سمت مشاور مدیر هلال احمر اصفهان کار میکند.
فقط یک قلم از کثافت کاری های او دوستی و مراوده و ارتباط “غیر افلاطونی” با خانم لیلا ش. میباشد که دو بار به همین دلیل از حراست تهران احضار شده و مورد سوال و جواب قرار گرفته اما چون پشتش به برادرش و پدر زنش گرم است کسی جرات اخراج یا برخورد با وی را ندارد.
نواب فردی بسیار فحاش بی ادب دروغگو و فاسد است.

منبع:شکار بسیجی
انتشار و ارسال از شکار بسیجی
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر