۱۳۹۰ تیر ۱۶, پنجشنبه

مراسم 18 تیر در تورنتو

article picture


نگاهی به سه دهه فعالیت دانشجویان در مراسم سالگرد 18 تیر در تورنتو

به کوشش جبهه متحد دانشجویی در تورنتو مراسم سالروز 18 تیرماه در تورنتو در روز شنبه 9 جولای برابر 18 تیر در سالن اجتماعات شهرداری منطقه نورت یورک برگزار خواهد شد.

در این برنامه که با سخنرانی فعالان دانشجویی و نمایندگان نهادهای مدنی و دانشجویی انجام می گیرد، سخنرانان به بررسی فعالیت های دانشجویی و وضعیت آن از نظر سیاسی و تاریحی در سه دهه گذشته خواهند پرداخت.

دکتر رضا مریدی نماینده پارلمان، علی اکبر موسوی خوئینی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و عضو سابق دفتر تحکیم وحدت، مهدی کوهستانی نژاد مشاور اتحادیه های بین المللی کارگری، تارا سپهری فر دبیر سابق انجمن دانشجویان دانشگاه شریف، سلمان سیما از سازمان دهندگان حرکت های دانشجویی دانشگاه آزاد و عضو دفتر سیاسی سازمان ادوار، دکتر فرخ زندی استاد دانشگاه یورک و رئیس انجمن سکولار سبز و حسن زارع زاده اردشیر از متهمان اصلی پرونده حرکت دانشجویی 18 تیر 78 در تهران، سخنگوی جبهه متحد دانشجویی در تهران و سخنگوی کمیته دانشجویی دفاع از زندانیان سیاسی از جمله سخنرانان این برنامه هستند.

در دوازدهمین سالروز 18 تیر در تورنتو همچنین از پنج زندانی سیاسی مهندس حسمت الله طبرزدی، بهروز جاوید تهرانی، شبنم مددزاده، مهدیه گلرو، عبداله مومنی و حسین رونقی ملکی که سابقه فعالیت های دانشجویی نیز دارند تقدیر خواهد شد.

نمایش ویدئو کلیپ و موسیقی نیز برای این برنامه تدارک دیده شده است و در ساعت سه و نیم بعدازظهر روز شنبه 9 جولای در میدان مل لستمن – سالن اجتماعات شهرداری نورت یورک برگزار خواهد شد.

صفحه فیسبوک:
http://www.facebook.com/event.php?eid=234519959904954

تماس برای اطلاعات بیشتر:
1-647-781-2180
گزارش دریافتی از جبهه متحد دانشجویی در کانادا
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر