۱۳۹۰ تیر ۱۸, شنبه

وضعیت وخیم جسمی حشمت اله طبرزدی در زندان


روابط عمومی جبهه دموکراتیک ایران - خانواده حشمت اله طبرزدی، دبیر کل جبهه دموکراتیک ایران از وضعیت وخیم جسمی ایشان در زندان رجایی شهر کرج خبر دادند .
خانواده این فعال سیاسی با اعلام خبر وضعیت وخیم جسمی ایشان، افزودند : شرایط بد زندان رجایی شهر کرج و عوارض ناشی از اعتصاب غذای چند هفته گذشته زندانیان سیاسی وضعیت جسمی ایشان را در شرایط وخیمی قرار داده است، به طوری که در هفته گذشته ایشان چندین بار دچار حمله قلبی شده و به درمانگاه زندان رجایی شهر کرج منتقل گردیده اند .
در آخرین ملاقات ( پنج شنبه ۱۶/۰۴/۱۳۹۰ )حال عمومی ایشان در وضعیت خوبی قرار نداشت و باعث نگرانی شدید خانواده شده است .
لازم به ذکر است حشمت اله طبرزدی یک روز پس از حوادث عاشورای سال ۱۳۸۸ بازداشت و از آن تاریخ تا کنون بدون حتی یک روز مرخصی در زندان به سر می برد .
جبهه دموکراتیک ایران خواستار رسیدگی فوری به وضعیت جسمی حشمت اله طبرزدی و بهبود شرایط بد زندان های حکومت جمهوری اسلامی به عنوان ابتدایی ترین حقوق زندانیان می باشد .
جان مهندس حشمت الله طبرزدی در خطر است
جـبـهـه متحـد دانـشـجـویـی :حشمت الله طبرزدی زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج دچار عارضه ی قلبی شد . این در حالی است که مسئولین زندان از رسیدگی و درمان ایشان سر باز زده و او را به بهداری منتقل نکردند .حشمت الله طبرزدی در معرض خطر جدی قرار دارد .
رهبر جمهوری اسلامی مسئول جان وی و سایر زندانیان سیاسی است .
با اطلاع رسانی و اعتراض به وضعیت نگهداری وی نگذاریم فاجعه ی آسیب دیده یک زندانی دیگر و مواردی همچون مرگ هدی صابر تکرار شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر