۱۳۹۰ تیر ۱۶, پنجشنبه

آسوده بخواب مقام معظم, یگانه دخترک پنج ساله با پدرش کارگری می کند!
رهسا نیوز- به چهره این دختر خوب نگاه کن حضرت سلطان خامنه ای! ببین این دختر پنج ساله نامش یگانه است! اشتباه نکنید حضرت سلطان، یگانه این عکس را در مهدکودک نیانداخته است قربان! این عکس را از او در حین کارگری ساختمان انداخته اند.
حضرت سلطان که هفت میلیارد دلار پول نفت را صدقه سر مسلمانان هند، دور ریخته اید، پدر یگانه درباره دخترش به خبرنگاران گفته است:
« چون کسی را ندارم مجبورم دخترم را روزانه به سر ساختمان بیاورم که با توجه به اینکه زمان رفت و آمدم به شهر مامازن ۶ ساعت است به شدت دخترم خسته و اذیت می شود. » 
جناب معظم! پدر یگانه می‌گوید: در مامازن یک اتاق اجاره کرده که ماهانه ۱۰۰ هزار تومان اجاره می‌دهد و چون یگانه را روزها سر ساختمان می‌آورم، او نیز پا به پای من کار می‌کند و فعالیت‌های سبکی همچون حمل‌ کیسه‌های مصالح ساختمانی را انجام می‌دهد. جناب سلطان!پدر میگوید یگانه چند روز پیش به خاطر گرد و خاک ناشی از گچ و سیمان مریض شده و یک شب تمام تب کرده است.


حضرت معظم! یگانه به خبرنگاران گفته است « پدرم مریض است و پول نداریم. من هر روز با او می‌آیم که در خانه تنها نباشم. پدرم پایش درد می‌کند هر وقت کیسه‌های سیمان را بلند می‌کند اذیت می‌شود و شب‌ها از شدت درد خوابش نمی‌برد. من زور ندارم، اما کمکش می‌کنم که کمتر اذیت شود.»
می دانم که حفظ بیضه اسلام برای شما مهمتر است حضرت برتری ! اما خانه‌ یگانه خیلی دور است و خودش می گوید که « ما در خانه‌مان یخچال و تلویزیون و تلفن نداریم. »
جناب سلطان که تولدتان را با یـــــاعــــــلـــی آغاز فرموده اید آیا می دانید که علی برای این کودکان زار زار می گریست؟ برایتان متاسفم مقام معظم! که مملکتتان آنقدر گل و بلبل است که یگانه مجبور است دستهای ظریفش را لای سیمان و آجر و آهن پر خراش کند! راحت بخوابید جناب سلطان! همه چیز مرتب است! فتنه سبز سرکوب شده است و میرحسین و زهرا رهنورد و مهدی کروبی و فاطمه کروبی دربندند و احمد زید آبادی و مسعود باستانی هم در زندان اوینند و کسی نیست که برای یگانه بنویسد و مزاحم شما شود! آسوده بخوابید والا مقام! یگانه امشب را از خستگی نیمه جان به خواب می رود!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر