۱۳۹۰ خرداد ۲۴, سه‌شنبه

حامیان خامنه ای باند احمدی ‌نژاد را خیانتکار نامیدند


سایت دیگربان: هواداران علی خامنه‌ای حامیان محمود احمدی‌نژاد را «خیانتکار» نامیده و هشدار دادند چنانچه بخواهند «حریم‌ها» را شکسته و به بزرگان «بتازند» علیه آنها وارد عمل خواهند شد.
این تهدید و هشدار صریح در یادداشت روز دوشنبه (۲۳ خرداد) سایت محافظه‌کار «رجا‌نیوز» منتشر شده است.
هشدار «رجا‌نیوز» در واکنش به حملات هفته گذشته تیم احمدی‌نژاد به محمدتقی مصباح یزدی منتشر می‌شود.
در این یادداشت خطاب به حامیان احمدی‌نژاد آمده است: «خیلی مدارا کردیم و جانب نگه داشتیم اگر هنوز هستید و می‌نویسید، گمان نکنید هر آنچه خواستید می‌توانید بنویسید و ما هم باز سکوت می‌کنیم.»
«رجا‌نیوز» به صراحت نوشته که «هر چه قدر شما {حامیان احمدی‌نژاد} وارد فاز رادیکالیسم شوید، ما هم متقابلا وارد خواهیم شد.»

در این یادداشت همچنین از ظهور «جریانی که اعضایش قدرت‌طلبان و چاپلوسان هستند» ابراز نگرانی شده و آمده که حامیان خامنه‌ای اگر نیاز باشد با ادبیات خود علیه این جریان وارد عمل خواهند شد.
در بخش دیگری از این یادداشت خطاب به حامیان احمدی‌نژاد آمده است: «حق ندارید حریم‌ها و جایگاه‌ها را بشکنید. بدانید اگر قرار باشد بین آیت‌الله مصباح یزدی و احمدی‌نژاد یکی را انتخاب کنیم، قطعا آیت‌الله مصباح را برخواهیم گزید.»
«رجا‌نیوز» افزوده که «اگر حریم‌ها را نشناسید و به بهانه نقد با‌‌ همان ادبیاتی که خودتان هم به دروغ منتقد آن هستید، به بزرگان حوزه و علما بتازید، خواهیم ایستاد.»
هفته گذشته سایت «هفت صبح» با «حاج آقا» خواندن مصباح یزدی٬ حامیان وی را محافظه‌کاران «متعصب و بی‌عقلی» خوانده بود که با حمایت‌های خود٬ باعث ریزش آرای احمدی‌نژاد شده‌اند.
مصباح یزدی چندی پیش تیم احمدی‌نژاد را «آشغال‌هایی» خطاب کرد که به گفته وی در برابر جمهوری اسلامی هیچ کاری نمی‌توانند بکنند.
مصباح یزدی یکی از چند روحانی شناخته شده حامی خامنه‌ای است که در یک ماه گذشته حملات تندی متوجه احمدی‌نژاد و نزدیکان وی کرده است.
مصباح همچون سایر روحانیون نگران است تیم احمدی‌نژاد در آینده‌ آن‌ها را از قدرت کنار بزند؛ نگرانی عمیقی که در هفته‌های اخیر بار‌ها از سوی حامیان خامنه‌ای مطرح شده است.
وی پیش از این از هواداران سرسخت محمود احمدی‌نژاد بود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر