۱۳۹۰ خرداد ۲۷, جمعه

حزب الله:از اسلام مظلوم دفاع کنيم ،مسئوليت مبارزه با بی حجابی به سپاه واگذار شود

article picture

سایت یا لثارات الحسین وابسته به حزب الله و سپاه :کنترل جدي توليدي‌هاي لباس‌ (به ويژه لباسهاي زنانه) و نظارت دائم بر عملکرد آنها، مجازات جدي و قاطعانه متجاهران به بي‌حجابي و فسق و فجور، تشديد جدي حضور مقتدرانه نيروهاي ناهي از منکر و ضابطان قضايي در اماکن مفسده‌خيز مانند سواحل دريا، اماکن تفريحي، فرودگا‌ه‌ها، پاساژها و مراکز خريد و فروش کالاهاي زمينه‌ساز فساد (مانند مرکز ايران زمين در شهرک غرب و نظائر آن در تهران و شهرستانها) به همراه قاضي سيار و صدور احکام مجازات در کوتاه‌ترين زمان ممکن، توقيف طولاني مدت خودروهاي حامل افراد بي‌حجاب و متجاهر به فسق و فجور ( مانند پخش‌کنندگان موسيقي‌هاي حرام و...)، ابطال گواهينامه و گذرنامه زنان و دختران بي‌حجاب، جلوگيري از ورود افراد بي‌حجاب به فرودگاهها، پايانه‌هاي مسافرتي، اماکن تفريحي، دانشگاهها، ادارات دولتي و...، اقداماتي ضربتي در جهت مهار موج بي‌سابقه مفاسد اجتماعي و بدحجابي محسوب مي‌شوند.


سایت انصار مفت خوران حزب الله نوشت:


- بعيد است در اين مملکت کودک يا نوجواني پيدا شود که نداند جريان بي‌حجابي و بي‌عفتي فراگير اين روزها محور اصلي تهاجم نرم استکبار عليه نظام و انقلاب اسلامي است! اگر روزگاري بي‌حجابي نتيجه غفلت چند زن و دختر ناآگاه بود (که آن زمان هم چنين نبود!) اين روزها استکبار جهاني، آمريکا و رژيم صهيونيستي و متحدانشان به گسترش مفاسد اخلاقي و بي‌حجابي در مملکت امام زمان(عج) به عنوان راهکار اصلي نفوذ نگاه مي‌کنند و به اين راهکار بيشتر از ساير راهکارهاي اقتصادي، نظامي يا سياسي براندازانه دل بسته‌اند!۲- دليل توجه و اميد و دل بستن جهان استکبار به گسترش فساد اخلاقي و بي‌حجابي و سرمايه‌گذاري بر روي آن به عنوان راهکار اصلي سقوط و فروپاشي نظام و انقلاب اسلامي آن است که نظام و مسئولان آن در برابر اشکال مختلف تهاجمات نرم و سخت دشمن اعم از تحريم‌هاي اقتصادي، فشارهاي ديپلماتيک، تحريم‌هاي علمي و تهديدات نظامي هوشيار و آماده بودند و با تلاشهاي خود سعي در مقابله با اين دسته از تهاجمات و تهديدات نموده‌اند اما غفلت وحشتناک، عجيب و بي‌نظير قاطبه مسئولان نظام در برابر ترويج روزافزون بي‌حجابي و برهنگي و گسترش روزافزون مفاسد اجتماعي و اخلاقي چنان مسير وسيع و همواري را براي نفوذ در برابر جهان استکبار گشوده که با کمترين هزينه مي‌توان از آن بهره برد و کاري‌ترين ضربه را بر پيکره اسلام و نظام وارد آورد.


۳- وقتي رکن اصلي نظام اسلامي ما ايمان مردم باشد آنگاه بهترين شيوه براي سرنگوني نظام، هدف گرفتن اين رکن اصلي است و هيچ سلاحي براي تخريب اين رکن اساسي برنده‌تر از گسترش بي‌حجابي و بي‌عفتي نخواهد بود. مفاسد اخلاقي و بي‌عفتي چنان با سرعت ايمان را نابود مي‌کند و چنان بي‌رحمانه همه را قرباني خود مي‌سازد که در کمترين زمان ممکن، بيشترين آسيب را متوجه کميت و کيفيت ايمان مومنان خواهد نمود! و البته رسيدن آمار طلاق در تهران به مرز ۳۵ درصد و افزايش ميزان مفاسد اخلاقي در شهري مذهبي مانند قم به ميزان ۱۱ برابر دو دهه قبل تنها گوشه‌هايي از ثمرات تلخ گسترش مفاسد اخلاقي و بي‌حجابي طي سالهاي جاري در کشور بوده است!


۴- در اين ميان سکوت و غفلت کم‌نظير مسئولان در قبال اين سمّ مهلک و اين سلاح خطرناک دردي کشنده‌تر از ساير دردهاست! وقتي شوراي عالي انقلاب فرهنگي در اين رابطه در حد يک تماشاچي نابينا عمل مي‌کند، وقتي رئيس جمهور شش سال از امضا و ابلاغ قانون گسترش حجاب و عفاف ( که مقام معظم رهبري آن را تاييد نموده و خواستار اجراي آن شده‌اند) خودداري مي‌کند و در عوض به ناجا دستور منع برخورد با بي‌حجابي را صادر مي‌کند، وقتي قوه قضائيه حوصله مجازات مرتکبين بي‌‌حجابي و بي‌عفتي را ندارد، وقتي همه کار بر دوش ناجا گذاشته شود و ناجا هم در حد رفع تکليف آن هم در يکي دو ماه تابستان وارد عمل مي‌شود، وقتي از ميان ۲۹۰ نفر نماينده مجلس کمتر از ۳ يا ۴ نفر در خصوص اين مساله حياتي حساسيت نشان مي‌دهند، بايد هم استکبار جهاني و دشمنان اصلي نظام و انقلاب جشن بگيرند و با قدرت هرچه تمام‌تر از اين راهکار باد‌آورده نهايت سوء استفاده را بنمايند.


۵- عملکرد ناجا در سالهاي قبل اجازه خوشبيني نسبت به طرح ناجا در سال‌جاري جهت برخورد با بي‌حجابي را نمي‌دهد از سوي ديگر يقين داريم که ناجا بدون همکاري جدي ساير دستگاهها قادر به مهار اين موج براندازانه نخواهد بود. وقتي در برابر اين هجوم، همه کنار کشيده و روبرگردانده و خود را به کارهاي دست چندم سرگرم کرده‌اند از ناجا (با آن حجم زياد مسئوليت‌ها و کيفيت معلوم عده قابل توجهي از نيروها!) چه توقعي مي‌توان داشت؟


۶- اگر مسئوليت مقابله با تهاجم نرم دشمن به سپاه سپرده شده‌ بايد از سوي مقامات مسئول ترتيباتي اتخاذ شود که مسئوليت مبارزه با مفاسد اجتماعي و اخلاقي نيز از ناجا اخذ شده و به سپاه واگذار شود. کنترل جدي توليدي‌هاي لباس‌ (به ويژه لباسهاي زنانه) و نظارت دائم بر عملکرد آنها، مجازات جدي و قاطعانه متجاهران به بي‌حجابي و فسق و فجور، تشديد جدي حضور مقتدرانه نيروهاي ناهي از منکر و ضابطان قضايي در اماکن مفسده‌خيز مانند سواحل دريا، اماکن تفريحي، فرودگا‌ه‌ها، پاساژها و مراکز خريد و فروش کالاهاي زمينه‌ساز فساد (مانند مرکز ايران زمين در شهرک غرب و نظائر آن در تهران و شهرستانها) به همراه قاضي سيار و صدور احکام مجازات در کوتاه‌ترين زمان ممکن، توقيف طولاني مدت خودروهاي حامل افراد بي‌حجاب و متجاهر به فسق و فجور ( مانند پخش‌کنندگان موسيقي‌هاي حرام و...)، ابطال گواهينامه و گذرنامه زنان و دختران بي‌حجاب، جلوگيري از ورود افراد بي‌حجاب به فرودگاهها، پايانه‌هاي مسافرتي، اماکن تفريحي، دانشگاهها، ادارات دولتي و...، اقداماتي ضربتي در جهت مهار موج بي‌سابقه مفاسد اجتماعي و بدحجابي محسوب مي‌شوند.


۷- درنگ امروز فرداي اسارت‌باري را به دنبال خواهد داشت! فردايي به مراتب زننده‌تر و تلخ‌تر از عاقبت اندلس! بهترين راه مقابله با اسلام و سيلي زدن به صورت آن در روزگار ما ترويج مفاسد اخلاقي و بي‌حجابي است! آيا آن قدر در وجود ما و مسئولان نظام غيرت و بصيرت باقي مانده که از اسلام مظلوم دفاع کنيم و مانع نواختن خطرناک‌ترين سيلي به صورت آخرين و کامل‌ترين دين الهي باشيم؟!پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر