۱۳۹۰ خرداد ۲۲, یکشنبه

22 خرداد، محاصره دانش‌جویان در دانش‌گاه بابل

article picture


بابل / ساعت 9: (گزارش مردمی) در دانش‌گاه بابل دانش‌جویان درسال‌گرد 22 خرداد تجمع کرده، این تجمع تا‌کنون ادامه دارد‌. ماموران سرکوب‌گر انتظامی و حراست دانش‌جویان را محاصره کرده‌اند.
«حضور مردم در حدفاصل خیابان عباس‌آباد تا زرتشت»
تهران / 20: (گزارش مردمی) خیابان عباس‌آباد به دلیل حضور مردم بسته شده است .حضور مردم در حد فاصل خیابان عباس‌آباد تا زرتشت تهران، پرشمار شده است. مردم هم‌چنان در آرامش و سکوت کامل راه‌پیمایی می‌کنند. در دیگر نقاط خیابان ولی‌عصر نیز حضور مردم زیاد و کاملن با آرامش و سکوت است. پیاده‌روهای میدان ولی‌عصر تا میدان ونک مملو از جمعیت است و اغلب مغازه‌ها نیز تعطیل است.
«بازداشت حدود بیست نفر در مشهد»
مشهد / ساعت 19:30: (گزارش مردمی) نیروهای امنیتی در وحشت از تجمع جوانان و مردم در مشهد دست به دستگیری به بهانه‌های مختلف زده‌اند‌. در خیابان کوشش بلوار گاراژدارها با آوردن 5- 6 ون اقدام به دستگیری حدود 20 نفر کرده‌اند این دستگیری‌ها به بهانه‌هایی از قبیل رنگ لباس و تردد چند باره از یک مسیر بوده است.
در سه‌راه راهنمایی لباس‌شخصی و مامور زیاد است. در تمام تقاطع‌های بلوارسجاد و فلکه پارک هم به همین ترتیب است ولی جمعیتی که هستند در حال راه رفتن می‌باشند و به کسی اجازه ایستادن داده نمی‌شود
سه راه‌راهنمایی تقریبن بسته شده و اکثر مغازه‌ها تعطیل است. در این مناطق حضور جوانان قابل توجه است که منتظر هستند جمعیت زیاد شود
«بازداشت 20 نفر در میدان ونک»
تهران / ساعت 19:20: (گزارش مردمی) تجمع گسترده مردم در حد فاصل میدان ولی عصر و ونک و آماده شدن آن‌ها برای شکل‌گیری اعتراضات گسترده و دستگیری بیش از 20 نفر از جوانان در میدان ونک و خیابان ولی‌عصر.
گزارش‌های مردمی/منبع:رادیو کوچه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر