۱۳۹۰ مهر ۱۳, چهارشنبه

احمدی نژاد: تا سه ماه به يارانه‌ها دست نزنید/مدیریت جهانی فقط ایران و آمریکا

article picture

احمدی نژاد: امروز مي‌بينيم كه برخي مي‌خواهند به صورت سازمان يافته و با برنامه كاري كنند كه به بهانه‌هاي گوناگون جيب مردم را خالي كنند، از مردم مي‌خواهم تا سه ماه، دوباره به اين يارانه‌ها دست نزنند و اگر كالاهايي حتما واجب نيست آن را نخريد و اجازه دهيد كه اين طرح عظيم را با تدبير جلو ببريم.
بخشی از اراجیف احمدی نژاد در همدان به نقل از ایسنا را در زیر می خوانید:
*امروز همه مشكلات بشريت چه مشكلات كلان در سطح بين‌المللي و چه مشكلاتي كه در بين ملت‌ها حتي ملت ايران وجود دارد، ناشي از خودخواهي و خود برتربيني عده‌اي جاه‌طلب است كه به جاي عبوديت خداوند به عبوديت نفس خود و خودخواهي مشغول هستند.

 


*«قيمت سكه در جهان بالا رفته است» گفت: سكه مگر چقدر است، مگر ما چقدر به سكه نياز داريم، عده‌اي مقدار فراواني سكه مي‌خرند براي اين‌كه بازار را به هم بريزند.

*امروز مي‌بينيم كه برخي مي‌خواهند به صورت سازمان يافته و با برنامه كاري كنند كه به بهانه‌هاي گوناگون جيب مردم را خالي كنند، از مردم مي‌خواهم تا سه ماه، دوباره به اين يارانه‌ها دست نزنند و اگر كالاهايي حتما واجب نيست آن را نخريد و اجازه دهيد كه اين طرح عظيم را با تدبير جلو ببريم.
*از مردم خواهش مي‌كنم كه يك مقداري دست نگه دارند و اجازه دهند كه پول‌ها در حساب باشد، به اين پول‌ها مزايا و سود تعلق مي‌گيرد، بگذاريد تا مقداري آرامش باشد. آن دست‌ها نمي‌خواهند ملت ايران در آرامش و رفاه باشد اجازه بدهيد تا آرامش حاكم شود و آن دست‌ها نيز با تدبير قطع خواهد شد تا برنامه‌هاي حاصل از آن به طور كامل در جيب ملت ايران واريز شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر