۱۳۹۰ مهر ۱۶, شنبه

سهم خامنه ای از اختلاس ها چقدر است


وبلاگ jomhoriyat.wordpress
سهم علی خامنه ای از اختلاس چقدر است که هر صدای اعتراضی را شخصا خفه می کند؟!
همانهایی که آرای ملت را دزدیدند و علی خامنه ای به دفاع از آنها مردم بی گناه را سرکوب کرد؛ این بار هم بزرگترین سرقت تاریخ را انجام دادند و این بار نیز علی خامنه ای به دفاع از آنها وارد میدان شد.
چرا علی خامنه ای تا به این حد آشکارا از دزدان و جنایتکاران حمایت می کند؟
چه میزان باید در چنین خیانت و جنایتی سهم داشت که در برابر ملت ایستاد و حتی نمایندگان مجلس را وادار به پس گرفتن شکایت شان کرد؟
علی خامنه ای چه میزان باید از افشای جزییات سرقت ترسیده باشد که به صراحت مطبوعات و رسانه ها را از پیگیری ماجرا منع کند و از کش پیدا کردن موضوع وحشت کند؟!
علی خامنه ای همانطور که بلافاصله پس از آغاز جنبش اعتراضی ملت همه قوا را به سرکوب فوری آزادیخواهان فرا خواند و سارقان رای ملت را زیر عبای کثیف خود پناه داد، این بار نیز در نقش پدر خوانده مافیای قدرت با صدور فرمان ” خفه شوید و کش ندهید”، شخصا برای وصله پینه کردن حکومت پوسیده و سرکوب “فتنه بیداری مردم” وارد کارزار شده است.
سهم او یا مجتبی و دیگر دوستان و رفقای او از این جنایات و اختلاس ها چه اندازه است؟
دیکتاتور در این رخداد تاریخی نشان داد همان اندازه که رهبری مستقیم سرکوب مردم را با شقاوت تمام در اختیار داشت؛ به همان میزان هم رهبری مستقیم غارت و چپاول منابع ایران زمین را بر عهده دارد و آشکارا در چنین پرونده ننگینی به نفع غارتگران دخالت می نماید.
توجه کنیم که پس از سخنان خامنه ای تاکنون هیچ نام مشخصی از اختلاس کنندگان اصلی افشاء نشده، هیچ عکسی از آنان ندیده ایم و هیچ گزارش بیطرفانه ای نشنیده ایم و همه حقایق پشت دیوارهای بلند اما و اگر پنهان است.
قرار گرفتن همه پنهان کاری ها و لاپوشانی ها در کنار فرمانهای ریز و درشت علی خامنه ای در باره این سرقت تاریخی، نشانگر سقوط جایگاه رهبر جمهوری اسلامی تا حد یک کارچاق کن درجه 3 محاکم قضایی است که با اخاذی از متهمان و سارقان روزگار می گذرانند!
براستی اگر سهم خامنه ای از این همه غارت اندک باشد چرا تا این اندازه حقیرانه و واضح به نوکری برای چپاولگران روی آورده است؟!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر