۱۳۹۰ مهر ۱۲, سه‌شنبه

سربازان گمنام امام زمان تعدادی از مسیحیان ایرانی را به مرگ تهدید كردند !

.


سربازان گمنام امام زمان که ارتباط تنگاتنگی با سازمان اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دارند برای ایجاد رعب و وحشت در میان نوكیشان مسیحی ایرانی برخی از آنان را تهدید کرده اند که توبه نمایند.
به گزارش آژانس خبری مسیحیان ایران "محبت نیوز" ۱۱ تن از نوكیشان مسیحی ایرانی که به دلیل فشارها از سوی حکومت  مذهبی جمهوری اسلامی  از ایران گریخته اند ، تهدید هایی از طریق پست الکترونیک و از طرف سربازان گمنام امام زمان دریافت کرده اند که به آنها گفته اند که باید  توبه نمایند وگرنه کشته خواهند شد !
وب سایت سازمان اتحاد جهانی مسیحی مستقر در بریتانیا با درج این خبر و بدون ذكر نام این ۱۱ تن نوشت ، در ایمیل های تهدید آمیز که در تاریخ 23 شهریور   به  11 تن  از نوكیشان مسیحی ارسال شد، ابراز امیدواری شده است که سربازان گمنام جمهوری اسلامی ایران در فراسوی مرزهای این کشور افزایش خواهد یافت و با وجود اینکه این نوكیشان مسیحی  از ایران خارج شده اند اما هنوز "از دید چشمان تیزبین سربازان گمنام امام زمان پنهان نیستند."
همچنین گفته شده كه در این ایمیل ها به این 11 مسیحی "فرصت توبه و طلب آمرزش از حضور امام زمان" داده شده است و در صورت اینکه آنها از این فرصت استفاده نکنند تک تک شان بر طبق فتوای امام زمان کشته خواهند شد !
اگر چه هنوز هویت فرستنده و یا فرستندگان این ایمیل مشخص نیست، و از ( جی میل ) برای این منظور استفاده شده  كه صحت این  ایمیل خود جای شك  و بررسی دارد ، کشیش سام یقنظر مسئول سازمان ایلام در این ارتباط به CSW گفته است، که او و شبکه کلیسا هایش این تهدید را بسیار جدی خواهند گرفت.
مدیر عامل اتحاد جهانی مسیحی، مروین توماس در بیانیه ای در وبسایت این سازمان اظهار داشت: "تهدیدی که یک گروه نزدیک به نیروهای امنیتی ایران علیه این 11 شهروند ایرانی که از کشورشان به دور افتاده اند انجام داده است اقدام شریرانه و وحشتناکی بوده است. بسیار مهم است که کشورهایی که اینگونه پناهندگان ایرانی را در خود جای داده اند، موضع شان را بطور شفاف در قبال مقامات ایرانی اعلام نمایند و اظهار دارند که ترور های فرا مرزی کاملن غیر قابل قبول و غیر قابل تحمل است."
آژانس خبری مسیحیان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر