۱۳۹۰ مهر ۱۳, چهارشنبه

تجمع در دانشگاه شهرکرد و دخالت مامورین حراستروز گذشته دانشجویان دانشگاه شهرکرد در پی مطلع شدن از وجود "کرم پخته" در غذای یکی از دانشجویان دست به تجمع و اعتراض زدند که این اعتراض با دخالت مامورین حراست مواجه شد.
در آستانه سال تحصیلی جدید و در حالی که افزایش قیمت غذای سلف دانشگاه شهرکرد موجب نارضایتی دانشجویان شده است، پیدا شدن "کرم پخته" در غذای یکی از دانشجویان منجر به آغاز تجمعات صنفی در این دانشگاه شد.
یکی از دانشجویان این دانشگاه به دانشجونیوز گفته است که "وضعیت مالی نامناسب اکثر دانشجویان و افزایش قیمت غذا در سال تحصیلی جدید نارضایتی های فراوانی را در بین دانشجویان به وجود آورده بود که اتفاق دیروز، جرقه ای شد تا اعتراضی سنگین در سلف دانشگاه شکل بگیرد."
در این تجمع صنفی، دانشجویان با سر دادن شعارهایی همچون "دانشجو میمیرد ذلت نمیپذیرد" ، "دانشجوی با غیرت حمایت حمایت" و " نترسین نترسين ما همه با هم هستيم" خواستار توبيخ مسئولان سلف و تشکیل دوباره شورای صنفی در دانشگاه شهرکرد شدند.
تجمع روز گذشته دانشجویان دانشگاه شهرکرد بعد از گذشت یک ساعت و با دخالت مامورین حراست و درگیری با دانشجویان به پایان رسید.

دانشجو نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر