۱۳۹۰ شهریور ۲۵, جمعه

پایان آفتابه داری احمدی نژاد ، خروج گماشته از چرخه ولایت

article picture

فرمانده سپاه تهران: تیم احمدی‌نژاد از چرخه ولایت خارج شده است
حسین همدانی فرمانده سپاه «محمد رسول‌الله تهران» گفته که تیم محمود احمدی‌نژاد از چرخه «ولایت» خارج شده است و بازماندگان جنگ نباید بگذارند این تیم به «اهداف پلید» خود دست یابد.
دیگربان:به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان٬ آقای همدانی که روز پنجشنبه (۲۴ شهریور) در یادواره «شهدای ترور» در تهران سخنرانی می‌کرد٬ از جوانان خواسته است «درگیر جریان انحرافی نشوند.»
این فرمانده سپاه اظهار داشته که «فریب و انحراف» تیم احمدی‌نژاد بسیار پیجیده‌تر از «جریان‌های انحرافی» سال‌های اول انقلاب است.
روحانیون و نظامیان حاکم بر ایران از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد با عنوان «جریان انحرافی» در بدنه نظام جمهوری اسلامی و محافظه‌کاران یاد می‌کنند.
حامیان علی خامنه‌ای در ماه‌های اخیر بار‌ها از برنامه‌ها و اهداف آتی و انتخاباتی تیم احمدی‌نژاد ابراز نگرانی کرده و اعلام کرده‌اند اجازه نخواهند داد آن‌ها به اهداف خود برسند.
این دسته از محافظه‌کاران می‌گویند تیم احمدی‌نژاد برای حذف ولایت فقیه و روحانیت از ساختار قدرت در جمهوری اسلامی تلاش می‌کند.
در ماه‌های اخیر تعدادی از نزدیکان احمدی‌نژاد به اتهام «فساد اخلاقی٬ مالی و سیاسی» از سوی سپاه دستگیر و دادگاه برخی از آنان نیز به طور غیرعلنی برگزار شده است

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر