۱۳۹۰ شهریور ۲۶, شنبه

منبع حکومتی :پیامی به اردوغان دادیم که شوکه شد

article picture

منبع حکومتی:" پس از ابلاغ این پیام به نخست وزیر ترکیه، اردوغان به شدت تحت تأثیر قرار گرفته و از چنین برخوردی کاملاً شوکه شده است."
عصر ایران با عنوان (هشدار شدیداللحن جمهوري اسلامي به ترکیه)نوشت: یک مقام عالیرتبه نظام در پیامی به رجب طیب اردوغان به شدت نسبت به فتنه انگیزی‌های جدید ترکیه در صحنه منطقه هشدار داده و سرنوشت این گونه خدمات به آمریکا را محتوم به سرنگونی دانسته است.
هفته‌نامه 9 دی در جدیدترین شماره خود که امروز شنبه منتشر شده، نوشته است که در پیام این مقام عالیرتبه به نخست وزیر ترکیه اعلام شده که پایتان را از گلیم خود درازتر نکرده و گمان نکنید کسانی که عروسک دست آمریکا در منطقه شوند، خواهند توانست در منطقه جای پایی برای خود بیابند.
در ادامه این پیام به اردوغان که اخیراً سیاست‌هایی در راستای منافع آمریکا در منطقه ایفا کرده و از یک‌سو سوریه را رسماً تهدید نموده و از سوی دیگر به ناتو اجازه برخورداری از پایگاه نظامی گسترده داده، اعلام شده که سرنوشت چنین اقداماتی در منطقه آن است که عروسک‌های دست آمریکا با سر به زمین خواهند خورد.
بر اساس آنچه 9 دی نوشته، پس از ابلاغ این پیام به نخست وزیر ترکیه، اردوغان به شدت تحت تأثیر قرار گرفته و از چنین برخوردی کاملاً شوکه شده است.

پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر