۱۳۹۰ بهمن ۱, شنبه

آخوند ملعون علم‌الهدی:انتقاد از رژیم اسلامی به هیچ عنوان درست نیست

article picture

آخوند مزدور علم الهدی گفت: نقد کردن نظام اسلامی که امام زمان دستور تشکیل آن را داده به هیچ عنوان درست نیست و نباید با نقادی آن از جمله در رسانه ملی، مردم را نسبت به نظام دچار تردید کرد.
سیرک نماز جمعه،آخوند احمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه مشهد با انتقاد از برنامه "پارک ملت" صدا و سیما گفت: در این برنامه نقد نسبت به نظام صورت گرفته که این امر به هیچ‌عنوان درست نیست.
به گزارش منابع خبری رژیم، وی گفت: نباید در برنامه‌ای در رسانه ملی فردی در نقد نظام اسلامی هر چه به زبانش آمده، عنوان و مردم را در باورمندی نسبت به اصول نظام اسلامی دچار تردید کند.
وی اضافه کرد: متاسفانه برخی از دستگاه‌های اجرایی با ندانم کاری‌های خود آب به آسیاب دشمنان می‌ریزند و رسانه ملی که باید به دنبال تقویت نظام و ایجاد هماهنگی بین مردم و نظام باشد در برخی برنامه‌های آن مطالبی عنوان می‌شود که مردم را نسبت به اصول نظام دچار تردید می‌کند.
وی ادعا کرد: امروز در روی کره زمین نظام اسلامی موثرترین نظام برای تامین عدالت است و نقد این نظام درست نیست و باید از آن پرهیز شود.
آخوند علم الهدی گفت: نظام جمهوری اسلامی ،نظامی است که امام زمان دستور تشکیل آن را داده و آن را به ما سپردند و توسط ولی فقیه و مجتهد جامع الشرایط به عنوان نایب آن امام همام رهبری می‌شود.
آخوند مزدور علم الهدی گفت: هم اکنون امام زمان که زنده و ناظر این نظام هستند امکان ندارد که این نظام را به کسی بسپارند که با هواهای نفسش این نظام را ساقط کند.

 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر