۱۳۹۰ دی ۲۹, پنجشنبه

حمایت جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا از سردار حسین علایی


سحام نیوز: جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا در نامه ای در حمایت از همرزم خود سردار علایی نوشته اند: روزگار غریبی است سردار غریب، مشاهده تصاویر هجوم هتاکانه اوباشان به خانه‌ات و نوشتن شعار بر علیه‌ات دل هر صاحب دلی را که آغشته به حب جاه و جلال نشده به درد آورد.به گزارش کلمه، پاس داران کشور در روزهای جنگ و دفاع در نامه ی خود با تاکید بر اینکه دلسوزان و علاقمندان به مملکت و ملت متعجب و متأسفند که ماجرای اسف بار غارت هزاران میلیاردی از اموال ملت مظلوم ایران، رگ غیرت مدعیان را به جنبش وا نمی‌دارد اما مقاله‌ای تاریخی و تحلیلی که به مختصات حکومت غیر مردمی، فاسد و استبدادی شاهنشاهی پرداخته، این چنین عنانشان از کف بریده و خوابشان را آشفته کرده است می پرسند: آنان چه نسبتی میان خود و علائم ذکر شده در مقاله سردار علایی یافته‌اند که بی‌محابا به لعن و سب‌اش پرداخته‌اند؟در بخشی از این نامه که در صفحه ی شخصی همسر شهید باکری همراه و همرزم سردار علایی منتشر شده، این فرمانده هان و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس اعلام کرده اند: می دانیم که با شهیدان و امام شهداء پیمان بسته‌ای که همواره از آرمان‌هایشان که‌‌ همان آرمانهای مردم در انقلاب ۲۲ بهمن بود پاسداری کنی.نویسندگان نامه که به دلایل امنیتی خواستند نامشان فاش نشود در پایان آورده اند: بی‌واهمه از هیاهوی پوچ ارباب زر و زور وتزویر، همچون گذشته چونان کوه استوار باش و از غوغا سالاران نهراس و مطمئن باش که همسنگرانت تنهایت نخواهند گذاشت و از راه حقی که از پیش از انقلاب تاکنون انتخاب کرده‌ای با تمام وجود حمایت و جانبداری خواهند کرد.
متن کامل این نامه به شرح زیر است:


بسمه تعالی
«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر»
سردار سرافراز برادر حسین علایی
سلام علیکم بما صبرتم؛
برای یاران و یادگاران لحظات خون و آتش و عشق و ایثار، نام تو هنوز هم سمبل مردانگی و شجاعت و اخلاص است؛ نامی که از تک تک حروفش بوی ذلت ناپذیری و مقاومت و ایستاده مردن به مشام می‌رسد. چه آن هنگام که با رژیم فاسد و مستبد شاهنشاهی مبارزه می‌کردی و چه آن زمان که در جبهه‌های دفاع مقدس و در برابر متجاوزان به خاک ایران، شب و روز مقاومت و جنگ مردانه می‌نمودی و چه آن هنگام که غوغاسالاران، هتاکانه به خانه‌ات هجوم بردند و ناباورانه و زشت خویانه رجم و هجوت کردند و بی‌بصیرتت خواندند. اما خداوند سراسر حق و راستی و درستی خود شاهد است که روشنی افتخاراتت بیش از آن است که تاریکی پندار و گفتار و کردار ناصواب عده‌ای تاریک اندیش غرق شده در مادیت و لذت و قدرت آن را خاموش سازد.روزگار غریبی است سردار غریب، مشاهده تصاویر هجوم هتاکانه اوباشان به خانه‌ات و نوشتن شعار بر علیه‌ات دل هر صاحب دلی را که آغشته به حب جاه و جلال نشده به درد آورد. گویی اینان فراموش کرده‌اند که صاحب آن خانه حسین علایی است، سرداری که بیشتر لحظات عمر خود را در راه عشق به اسلام و انقلاب و مردم و کشورش جانبازی کرده و از تقدیم جانش دریغ ننموده است. دلسوزان و علاقمندان به مملکت و ملت متعجب و متأسفند که ماجرای اسف بار غارت هزاران میلیاردی از اموال ملت مظلوم ایران، رگ غیرت مدعیان را به جنبش وا نمی‌دارد اما مقاله‌ای تاریخی و تحلیلی که به مختصات حکومت غیر مردمی، فاسد و استبدادی شاهنشاهی پرداخته، این چنین عنانشان از کف بریده و خوابشان را آشفته کرده است. آنان چه نسبتی میان خود و علائم ذکر شده در مقاله سردار علایی یافته‌اند که بی‌محابا به لعن و سب‌اش پرداخته‌اند؟ اگر در این کشور علایی با این همه سوابق رزمندگی و ایثار و خدمت بی‌بصیرت باشد پس چه کسی با بصیرت است؟ آیا شکستن حرمت حریم خانه و کاشانه بی‌آلایش سرداری ساده زیست مصداق بصیرت است؟ آیا سکوت و سکون در برابر فساد‌ها و تبعیض‌ها و بی‌عدالتی‌ها که همچون موریانه‌ای از سر و کول جامعه بالا می‌روند نشانه بصیرت است؟ چرا قانون شکنی‌ها و پرده دری‌ها و بی‌اخلاقیهای عده‌ای صاحب مکنت که زمین و زمان را برای به دست آوردن خواسته‌هایشان بهم می‌دوزند و فسادشان شهره آفاق گردیده رگ غیرت برخی از مدعیان را نمی‌جنباند؟ آیا این است راه و رسم دفاع از آرمانهای شهداء و مردم و انقلاب که چاپلوسان و نان به نرخ روز خورندگان در حاشیه امن و مصونیت آهنین قرار گیرند و دلسوزان و نخبگان و منتقدین نا‌عدالتی‌ها و تبعیض‌ها در معرض اهانت و سرکوب واقع شوند؟ بدانیم که افسار ش‌تر خشونت و پرده دری و سرکوب از کف ساربانان خارج شده و این ش‌تر عاقبت روزی در مقابل منزل آنان نشسته و تاریخ را تکرار خواهد کرد.
سردار علایی؛
می‌دانیم که با شهیدان و امام شهداء پیمان بسته‌ای که همواره از آرمان‌هایشان که‌‌ همان آرمانهای مردم در انقلاب ۲۲ بهمن بود پاسداری کنی. دیدی که همسران فاضله و مجاهده شهیدان پرافتخار باکری و همت چگونه عزم و همتت را ستودند و خواستند که حافظ خون شهداء و پیام رسان پیامشان باشی. پیامی که لطافت انسانیت و مردانگی و ظلم ستیزی و عدالت طلبی و آزادگی در آن موج می‌زند. بی‌واهمه از هیاهوی پوچ ارباب زر و زور وتزویر، همچون گذشته چونان کوه استوار باش و از غوغا سالاران نهراس و مطمئن باش که همسنگرانت تنهایت نخواهند گذاشت و از راه حقی که از پیش از انقلاب تاکنون انتخاب کرده‌ای با تمام وجود حمایت و جانبداری خواهند کرد.
جمعی از فرمانده هان و رزمندگان لشگر عاشورا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر