۱۳۹۰ بهمن ۱, شنبه

تشكيل 9 هزار هيات آخوندی ،خيمه‌های زينبی و ايستگاه‌های صلواتی در مدارس

article picture
مشکلات حل شد ، تشكيل 9 هزار هيات آخوندی در مدارس و شناسايي25هزار مداح دانش‌آموز
سایت حکومتی امنیتی فارس: مشاور قرآني وزير و مديركل دفتر قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش از تشكيل 9 هزار و 60 هيات مذهبي دانش‌آموزي در مدارس راهنمايي و متوسطه كشور خبر داد و گفت: 25 هزار و 200 مداح دانش‌آموز شناسايي شدند.

محمد بنيادي مشاور قرآني وزير و مديركل دفتر قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش در نهمين جلسه شوراي سياستگذاري و برنامه‌ريزي مناسبت‌هاي ولايي با اشاره به نواخته شدن زنگ امر به معروف و نهي از منكر در روز يكشنبه ششم آذرماه سال‌جاري در مدارس كشور، اظهار داشت: برپايي تكيه‌هاي حسيني، خيمه‌هاي زينبي و ايستگاه‌هاي صلواتي در اكثر مدارس راهنمايي و متوسطه، اطعام دانش‌آموزان در دهه اول محرم و دهه دوم صفر توسط خيرين با مشاركت اوليا و ادارات اوقاف، شناسايي دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند به مداحي و برگزاري نمايشگاه زلال سرخ عاشورا در شش‌هزار مدرسه كشور از جمله برنامه‌هاي آموزش و پرورش در ماه‌هاي محرم و صفر است.
مديركل دفتر قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش گفت: 9‌هزار‌و 60 هيات مذهبي دانش‌آموزي در مدارس راهنمايي و متوسطه كشور تشكيل شده است.
به گزارش مركز اطلاع‌رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، وي با اشاره به شناسايي 25هزار‌و 200 مداح دانش‌آموز، از برپايي يك‌هزار‌و 100 كلاس آموزش مداحي در كشور خبر داد.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر