۱۳۹۰ آبان ۲۴, سه‌شنبه

سوء قصد به کاسپین ماکان، کنش گر سیاسی و نامزد سمبل مقاومت، ندا آقاسلطان

article picture

بنابر گزارش ارسالی به پارس دیلی نیوز، هفته گذشته عده ای ناشناس، در شهر تورنتوی کانادا شیشه اتومبیل کاسپین ماکان را شکسته و کامپیوتر شخصی او، که حاوی اطلاعات محرمانه در رابطه با فعالیت های سیاسی وی در مخالفت با رژیم دیکتاوری ایران بوده است را به سرقت برده اند؛ که تحقیقات پلیس در این باره همچنان ادامه دارد.
و به فاصله چند روز پس از این اتفاق در حالی که کاسپین ماکان در حال رانندگی بر روی یکی از پل های طویل شهر تورنتو بوده، توسط فرد یا افرادی ناشناس به وسیله یک اتومبیل عجیب، بدون هیچ علامت و نام کمپانی، به رنگ سیاه، با شیشه های دودی و پلاک مخدوش و غیر قابل خوانا مورد سوء قصد قرار می گیرد؛ آن ها تلاش می کنند خودروی کاسپین ماکان که در حدود 90 کیلومتر در ساعت سرعت داشته است را واژگون سازند.
اما با کنترل وی و نزدیک شدن اتومبیل های پشت سر به محل حادثه ، افراد ناشناس با سرعتی بالغ بر 150 کیلومتر در ساعت از محل می گریزند.
در این رابطه کاسپین ماکان می گوید:
بارها از طرف عوامل رژیم مورد تهدید قرار گرفته که پس از ترور نامزدش به اوج خود رسیده است.
یعنی زندان، شکنجه و قرار اعدام؛ و پس از آن تا کنون به کرّات و به عناوین مختلف به طور مستقیم و غیر مستقیم و به خصوص در کانادا مورد تهدید قرار گرفته است.
پس از آن نیز در یکی از دستگیری ها و بازجویی های محسن، برادر بزرگتر کاسپین ماکان، توسط عوامل رژیم در تهران به وی گوشزد شده که در صورت ادامه فعالیت های سیاسی کاسپین ماکان، به وسیله سپاه قدس در کانادا او را از بین خواهند برد.
این اتفاقات در حالی رخ می دهد که کاسپین ماکان در رابطه با اختلاس های اخیر اقدام به تهیه گزارشی کرده که در آن به افشای اهداف رژیم اسلامی پرداخته شده است. بنابراین احتمال می رود تهدید های اخیر، واکنشی از سوی آنان در مقابل فعالیت های سیاسی وی باشد.
 پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر