۱۳۹۰ آبان ۲۸, شنبه

سپاه جلوی توطئه‌های تیم احمدی‌نژاد را بگیرد

 احمد جنتی٬ دبیر شورای نگهبان نسبت به تلاش‌های گسترده تیم محمود احمدی‌نژاد برای کسب کرسی‌های مجلس نهم هشدار داد و از سپاه و بسیج خواست جلوی توطئه‌های این تیم را بگیرند.
به گزارش خبرگزاری رسا، آقای جنتی، جمعه شب (۲۷ آبان‌) در جمع گروهی از مردم قم گفته است: «جریان انحرافی با امکانات، نفوذ و ثروت بسیار، افرادی را که نباید در دام می‌افتادند در دام انداخته و برای تصاحب کرسی‌های مجلس حرکت‌های جدی خود را آغاز کرده است.»
دبیر شورای نگهبان از روحانیان، سپاهیان و بسیجیان خواسته در برابر توطئه تیم احمدی‌نژاد در انتخابات آتی مجلس بایستند.
وی گفته که «مردم در این راه کم نگذارند تا افرادی وارد مجلس شوند که امام‌، رهبر معظم انقلاب و ولی فقیه را با جان و دل قبول دارند و با فساد مبارزه می‌کنند، نه کسانی که توان مبارزه با فساد و دشمن‌های شناخته شده و ناشناخته را ندارند و آگاهانه و ناآگاهانه به نظام ضربه می‌زنند.»
این برای نخستین‌بار است که دبیر شورای نگهبان نسبت به خطر تیم احمدی‌نژاد در انتخابات آینده هشدار داده و از نیرو‌های بسیج و سپاه می‌خواهد در برابر «توطئه‌های» آن‌ها ایستادگی کنند.
حامیان علی خامنه‌ای از احمدی‌نژاد و نزدیکان وی با عنوان «جریان انحرافی» یاد می‌کنند که برای حذف ولایت فقیه و روحانیت از قدرت تلاش می‌کند.
احمد جنتی یکی از معدود روحانیون محافظه‌کاری بود که پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ از نامزدی احمدی‌نژاد به صراحت حمایت کرده بود.
با علنی شدن اختلاف‌ها میان خامنه‌ای و احمدی‌نژاد٬ بسیاری از نزدیکان رهبر جمهوری اسلامی به صف منتقدان و مخالفان سرسخت دولت دهم پیوسته‌اند.

سایت دیگربان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر