۱۳۹۰ آبان ۲۳, دوشنبه

جزئيات بيشتری از مرگ آقازاده در دبی، جنازه سه روز کف اتاق بوده است

article picture
منبع حکومتی:پس از انتشار خبر مرگ مشکوک احمد رضایی فرزند دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، جزئیات بیشتری از این حادثه جهت تنویر افکار عمومی منتشر شد.
آفتاب:به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی، طبق اطلاعات واصله، با وجود اینکه احمد رضایی با هتل قرارداد داشته و مسئولین هتل می‌بایست هر روز اتاق را نظافت می‌کردند، اما جنازه وی سه روز کف اتاق بوده است.
بنابر این گزارش، علی رضایی برادر کوچکتر احمد که برای تحویل جنازه در دوبی به سر می‌برد با مراجعه به هتل، از مدیران هتل علت عدم حضور در اتاق برای نظافت را سوال کرده اما مسئولان هتل ضمن سر باز زدن از بیان حقیقت ماجرا، به پاسخ‌های غیرمنطقی و دور از توافق و قرارداد اکتفا کرده‌اند.
در همین حال، یکی از اعضای پلیس دوبی که در محل حادثه حضور پیدا کرده، عنوان کرده که پس از حضور در اتاق محل حادثه، جسد احمد رضایی در کف اتاق افتاده بوده و یک جلد قرآن و پارچه‌ای که مزین به اسماء الهی بوده در کنار وی افتاده بود که در تحقیقات نیز به آن اشاره شده است.

از سویی، دو ماه پیش از این واقعه، احمد رضایی در دیداری که در کیش با یکی از دوستانش داشته به این موضوع اشاره کرده که در دوبی تحت کنترل است.
این گزارش می‌‌افزاید: در آخرین تماس تلفنی احمد رضایی با خانواده‌اش در چهارشنبه هفته گذشته، نکته ابهام‌آمیزی رد و بدل نشده، اما تلاش‌های خانواده در روزهای پنج‌‌شنبه و جمعه برای ارتباط تلفنی با وی بی‌نتیجه می‌ماند و موجبات نگرانی را فراهم می‌آورد.
در پی این مسئله، خانواده رضایی برای اطلاع از وضعیت فرزندشان یکی از آشنایان خود در دوبی را به محل هتل می‌فرستند که فرد مذکور پس از حضور در محل حادثه، حضور پر رنگ پلیس را در آنجا مشاهده می‌کند.
بنابر این گزارش، فرد مذکور پس از سوال‌های مکرر از پلیس، این‌گونه پاسخ می‌شنود که «تنها 2 ساعت پیش، مرگ احمد رضایی به ما گزارش شده» و از توضیحات بیشتر خودداری می‌کنند.
در ادامه پلیس در مقابل اصرار فرد مذکور اعلام می‌کند که اطلاعات محرمانه است و تنها در اختیار خانواده ایشان قرار داده خواهد شد.
علی رضایی فرزند دبیر مجمع تشخیص مصلحت با کمک کنسولگری جمهوری اسلامی در دوبی در حال انجام تشریفات قانونی برای انتقال جنازه برادرش به ایران است.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر