۱۳۹۰ آبان ۲۴, سه‌شنبه

عضو مجلس آخوندی: ما فقط از نوکران خامنه ای حمایت می کنیم، اسرائیل محو خواهد شد

article picture
اسدالله بادامچیان ، نماینده مجلس آخوندی گفت: ما نمی‌توانیم برای مردم تعیین تکلیف کنیم که چه کسی اصول‌گراست و دیگری نیست تنها رهبری است که شاخص اصول‌گرایی را مشخص می‌کند.
به گزارش خبرآنلاین، وی گفت: اصل ولایت است که مشخص کننده تمامی امور زندگی ماست، ایشان از هر کس تبری جست ما هم تبری می‌جوئیم. معیار ما گذشته افراد نیست، باید دید ولی امر مسلمین امروز در برابر افراد چه موضعی دارند. داشتن عقل در دیانت بسیار مساله مهمی است در اصول کافی قبل از هر بحث دیگری مساله عقل و جهل ذکر شده است. تبعیت از ولایت فقیه نیز بر اساس عقل، خرد و فهم است. اگر رجایی، رجایی شد فقط بخاطر عقل و تدبیرش بود که از زمان نخست وزیری تا ریاست‌جمهوری قاطعانه بر مساله ولایت فقیه و اطاعت‌پذیری تاکید داشت.
: تهدیدهای خارجی همگی از پایه غلط است. بحثی که امروز به راه انداختند، در مورد حمله اسرائیل به ایران بسیار بی پایه است، زیرا تا آن‌ها بخواهند نیروهای خود را در مرزهای ما مستقر نمایند مطمئنا اسرائیل محو خواهد شد و تنها با ارتش توپخانه ایران لشگر آمریکا نیز به عقب رانده خواهد شد.
بادامچیان در پایان گفت: این حمله‌ها و تهدیدها دائمی است و بنده امیدوارم بتوانیم با تبعیت کامل از رهبری در برابر این مسائل مانند گذشته ایستادگی نمایئم تا آزادی و افتخار را به دیگر کشورها صادر کنیم.
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر