۱۳۹۰ مهر ۴, دوشنبه

یک سایت حکومتی از یک دزدی بزرگ دیگر توسط باند احمدی نژاد پرده برداشت

article picture


امیرخسروی انگشت كوچك زنوزی هم نیست!
فرد مذكور كه از بدهكاران سیستم بانكی می باشد، با برقراری ارتباط ویژه با برخی از مسئولان ملی و محلی، توانسته هم به روند گسترش فعالیتهای خود در دریافت وام ها ادامه دهد و هم شركتهای جدیدی را تصاحب كند...گفته می شود دسترسی این فرد به محمود احمدی نژاد سهل تر از برخی وزرای كابینه است و وی به راحتی می تواند با رییس دولت ملاقات و دستورهای عجیب درباره خود را دریافت نماید و احمدی نژاد برای افتتاح كارخانجات وی در آذربایجان، شخصا به آنجا سفر می كند
اطلاعات خبرنگار «آینده» حاكی از آن است كه یكی از سرمایه داران تبریزی به نام زنوزی گوی سبقت را در فعالیتهای اقتصادی از صاحب گروه اقتصادی آریا ربوده است.
به گزارش خبرنگار «آینده»، امیرخسروی كه با حضور در صنعت فولاد و فوتبال شناخته شده است، در حالی به سوژه رسانه ها تبدیل شده است كه یكی از هم صنفان وی در صنعت فولاد و فوتبال، مشغول گسترش فعالیتهای خود می باشد.

برخی معتقدند امیرخسروی كه فعالیت فولادی خود را در استان خوزستان در جنوب و فعالیت فوتبالیش را در گیلان در شمال كشور دنبال می كرد، در برابر محمدرضا زنوزی عددی محسوب نمی شود.محمدرضا زنوزی، چهره ای كه با فعالیت فولادی و فوتبالی شناخته می شود، هم اكنون مالك حدود ده مجموعه بزرگ و عظیم اقتصادی می باشد كه در عرصه فوتبال نیز فعال است و باشگاه گسترش فولاد متعلق به وی می باشد.

شركت سرمایه گذاری گسترش فولاد تبریز، مجتمع فولاد بناب، مجتمع فولاد عجب شیر، كارخانجات گروه صنعتی درپاد تبریز، گروه كارخانجات یاقوت صنعت تبریز، گروه صنعتی توانگران سهند، كارخانه بنیان دیزل تبریز، گروه صنعتی الماس تبریز، مركز آموزش سرمایه گذاری فولاد گستر كوثر، موسسه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، گروه صنعتی ایران خودرو تبریز و هواپیمایی آتا ایر بخشی از اموال گروه وی می باشد.


فرد مذكور كه از بدهكاران سیستم بانكی می باشد، با برقراری ارتباط ویژه با برخی از مسئولان ملی و محلی، توانسته هم به روند گسترش فعالیتهای خود و دریافت وام ها ادامه دهد و هم شركتهای جدیدی را تصاحب كند.
از چپ: احمدی نژاد، زنوزی، ثمره هاشمی

جالب اینجاست كه گفته می شود دسترسی این فرد به محمود احمدی نژاد سهل تر از برخی وزرای كابینه است و وی به راحتی می تواند با رییس دولت ملاقات و دستورهای عجیب درباره خود را دریافت نماید و احمدی نژاد برای افتتاح كارخانجات وی در آذربایجان، شخصا به آنجا سفر می كند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر