۱۳۹۰ مهر ۴, دوشنبه

مدیریکی از زندان‌های ولایت وقیح:ترويج تفكر بسيجي وظيفه زندانبانان اسلامي است

article picture
منبع حکومتی :مدیرکل زندان‌های قزوین گفت: ترویج تفکر بسیجی در این برهه از زمان، وظیفه خطیر و سنگین زندانبانان اسلامی است.


سایت حکومتی فارس، وابسته به برادران قاچاقچی:مدیرکل زندان‌های قزوین اضافه کرد: حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های دفاع مقدس وظیفه آحاد جامعه است و انتشار آن موجب عزت و بالندگی ایران اسلامی است، دستاوردهای دفاع مقدس برای همه زندانیان و خانواده آنها تبیین و برنامه‌های این هفته هرچه باشکوه‌تر در زندان‌ها برگزار می‌شود.
وی افزود: باید از همه فرصت‌های پیش‌رو برای ظرفیت سازی و الگوگیری از این دوران در عرصه‌های مختلف استفاده کرد.

فراست طلب مکتب انسان‌سازی را از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس دانست و خاطر نشان کرد: شهادت در راه خدا اوج منزلت انسانیت و ارزشمندترین سعادت‌هاست، شهدای جنگ تحمیلی راه را برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی هموار کردند.

وی عنوان کرد: جنگ در همه عرصه‌های فردی و اجتماعی اثرگذار بوده و با شروع پیروزی انقلاب اسلامی، درس مقاومت و ایستادگی را به همه مردم آموخت.
مدیرکل زندان‌های قزوین به ضرورت ترویج روحیه بسیجی اشاره کرد و توضیح داد: شجاعت، دینداری، فداکاری و ایثار از ویژگی‌های برجسته بسیجی بودن است و رمز سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، در برابر قدرت‌های استکباری و سلطه‌گر است.
وی در ادامه با اشاره به نقش اثرگذاری مثبت کارکنان متعهد بر منش و رفتار زندانیان گفت: ترویج تفکر بسیجی در این برهه از زمان، وظیفه خطیر و سنگین زندانبانان اسلامی است که در سنگر اصلاح و تربیت و با سلاح اخلاق و ایمان به بازسازی شخصیت زندانیان منجر خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر