۱۳۹۰ مرداد ۱۳, پنجشنبه

سپاه یازده هزار "هادی سیاسی " را در آستانه انتخابات سازماندهی کرد

article picture


چند ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی، سپاه پاسداران 11 هزار "هادی سیاسی" به منظور "تقویت مبانی معنوی و بصیرتی در سپاه پاسداران" را سازماندهی کرد.
به گزارش خبرگزاری "فارس" علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه این خبر را در سخنانی در شهر کرد مرکز استان چهارمحال بختیاری اعلام کرد.
بنا بر این گزارش سعیدی گفته است: "هفت هزار هادی سیاسی از حوزه بسیج و بیش از پنج هزار هادی سیاسی نیز در حوزه سپاه فعالیت می‌کنند."
او "تبیین و معرفی معیار‌ها و شاخص‎های انتخاب نمایندگان اصلح مجلس" را از جمله وظابف نمایندگان ولی فقیه در سپاه پاسداران اعلام کرده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران خاطرنشان کرد که "ورود نمایندگان اصلح به مجلس منجر به حفظ و تقویت جایگاه ولایت فقیه و ارتقای مبانی و اصول نظام انقلاب اسلامی می‌‎شود."
هادیان نام افراد وابسته به سپاه پاسداران است که به طور عمده از طلاب حوزه و روحانیون انتخاب می شوند. آن ها به طور علنی در مساجد و پایگاه های مختلف سپاه و بسیج به نفع نامزد یا یک لیست انتخاباتی تبلیغ می کنند.
البته این گروه در طول سال هم کم و بیش فعال هستند و در موارد مختلف سیاسی به تبلیغ سازماندهی شده می پردازند. اما در انتخابات فعالیت آن ها چند برابر می شود.
مخالفان ایرانی، سپاه پاسداران در این کشور را به دخالت در سیاست و حمایت از تقلب سازماندهی شده در انتخابات ریاست جمهوری اخیر در ایران می کنند .
العربیه

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر