۱۳۹۰ مرداد ۱۴, جمعه

توطئه سایت وابسته به سپاه علیه جوانان ایران

article picture


سایت سپاه: تلاش دوباره جوانان برای آب‌بازی در بوستان «آب‌وآتش» ناكام ماند
سایت حکومتی فارس وابسته به سپاه مدعی شد: قرار بود صبح امروز با دعوت در شبکه‌های اجتماعی، عده‌ای جوان در پارک آب و آتش جمع شوند و اقدامات چند روز قبل خود در این بوستان را، این بار در ماه مبارک رمضان تکرار کنند اما این فراخوان با شکست روبه‌رو شد.
"برخی معاندان نظام جمهوری اسلامی ، آخرین حربه‌های خود را برای انحراف جوانان، هنجارشکنی در ملأعام مخصوصا در ماه مبارک رمضان تعریف کردند اما تلاش چند روزه برخی شبکه‌های تلویزیونی و اینترنتی اجتماعی برای تجمع هنجارشکنان در پارک آب‌وآْتش، باز هم با بی‌توجهی از سوی این افراد روبه‌رو شد. "
قرار بود صبح امروز با دعوت در شبکه‌های اجتماعی، عده‌ای جوان در این پارک جمع شوند و اقدامات چند روز قبل خود در این بوستان را، این بار در ماه مبارک رمضان تکرار کنند اما این فراخوان با شکست روبه‌رو شد.
مشاهدات خبرنگار فارس حاکی است، بوستان آب‌وآتش صبح امروز با فضایی کاملا آرام روبه‌رو بود و بسیاری از کودکان و نوجوانان به همراه خانواده‌های خود به این بوستان آمدند و مشغول تفریح شدند.
در این بین عده‌ای انگشت‌شمار هم که همراه خود تفنگ‌های آب‌پاش داشته و قصد برهم زدن نظم بوستان و هنجارشکنی را داشتند، با مشاهده فضای آرام بوستان از نیت خود منصرف شدند.
نکته جالب و قابل تأمل در این زمینه این بود که یکی از همراه‌دارندگان سلاح آب‌پاش در پاسخ به این سؤال خبرنگار ما که این تفنگ‌ را به چه قیمتی خریداری کردی؟، گفت: این تفنگ‌ها را عده‌ای رایگان در اختیار ما قرار دادند تا در بوستان آب‌وآتش اهداف آنها را پیاده کنیم!

برگرفته از آفتاب
 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر