۱۳۹۰ اردیبهشت ۹, جمعه

باند احمدی نژاد: مخالفین برای حضور رییس جمهور در تلویزیون پیش شرط گذاشتند

article picture
در پی جدال باند های خامنه ای ، احمدی نژاد ، سایت حکومتی هفت صبح وابسته به باند احمدی نژاد نوشت:در حالیکه هفت صبح پیش از این از ضرورت زنده بودن برنامه هفته آینده رییس جمهور خبر داده بود، برخی منابع مخالف دولت برای رییس جمهور پیش شرط قرار دادند.

به گزارش «هفت صبح»، برخی منابع مخالف دولت برای رییس جمهور تعیین تکلیف کرده و مدعی شده اند که پخش زنده منوط به اعلام موضع قبل از برنامه است.
این منابع حتی علاوه بر زمان و چگونگی مصاحبه، رسانه اعلام موضع کننده را هم برای رییس جمهور مشخص کرده! و اعلام کرده اند که رییس جمهور قبل از برنامه زنده با ایرنا و یا سایت خود مصاحبه کرده و اعلام موضع کند. این منابع پا را فراتر گذاشته و حتی گفته اند رییس جمهور معطل هفته بعد نماند.
سابقه این منابع در تلاش علیه دولت و همراهی با اپوزیسیون رادیکال روشن است.

اول اعلام موضع بعد برنامه زنده، یا اول برنامه زنده بعد اعلام موضع؟
سایت حکومتی آینده ،وابسته به باند خامنه ای ، منبعی که در خبر بالا مخالف دولت ذکر شده نوشت:در حالی كه روز گذشته و در ششمین روز غیبت محمود احمدی نژاد در نهاد ریاست جمهوری برخی رسانه ها و مسئولان دولتی از جمله معاون پارلمانی احمدی نژاد از گفتگوی تلویزیونی زنده وی با مردم در هفته آینده خبر دادند، اطلاعات رسیده به خبرنگار آینده حكایت از آن دارد كه هنوز موافقتی از سوی مسئولان صداوسیما با این درخواست انجام نشده است.

به گزارش خبرنگار «آینده»؛ محمود احمدی نژاد كه از پنجشنبه گذشته تاكنون در محل كار خود حاضر نگردیده است و دو جلسه هیات وزیران و یك جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی كه باید با ریاست او تشكیل گردد، توسط معاون اول دولت و رییس مجلس اداره شده است تمایل دارد كه در مصاحبه زنده تلویزیونی نظرات خود را اعلام كند.

این موضوع ابتدا توسط یكی از سایت‏های حامی وی كه به یكی از مسئولان سابق پرحاشیه فرهنگی منسوب است اعلام شد و سپس محمدرضا میرتاج الدینی معاون پارلمانی دولت آن را به نمایندگان مجلس اعلام كرد.

با وجود آنكه هیچ گونه اطلاعی از مواضعی كه محمود احمدی نژاد می خواهد آن را در گفتگوی زنده تلویزیونی خود اعلام كند وجود ندارد، این رسانه و مقام دولتی اظهار كردند كه وی در این گفتگو دل دوستداران انقلاب را شاد خواهد كرد و منافقان و دشمنان نظام را ناامید می كند.

تنها اظهارنظر محمود احمدی نژاد درباره حوادث اخیر مربوط به نقل قول كوتاهی از وی در سایت دولتیار یكی از نزدیك‏ترین رسانه های فعلی به او، بود كه بعد از دیدار هفته گذشته احمدی نژاد با رهبرانقلاب منتشر شد كه چند ساعت پس از انتشار مطلب مذكور ابتدا این خبر حذف و سپس كل سایت از دسترس خارج گشته و پس از آن نیز فیلتر شد.

اكنون ابهام جدی كه درباره تمایل رییس دولت به مصاحبه زنده تلویزیونی پس از دوهفته سكوت درباره ماجرای استعفای مبهم و نافرجام وزیر اطلاعات وجود دارد، این است كه اگر احمدی نژاد می خواهد كه با سخنان خود دل نظام ورهبری را شاد كند، چرا آن را موكول به هفته آینده می كند وی می تواند هم اكنون از طریق سایت نهاد ریاست جمهوری و ایرنا با اطلاعیه یا مصاحبه ای موضوع اخیر را خاتمه داده و هفته آینده نیز مصاحبه تلویزیونی خود را انجام دهد؟

مگر آنكه این فرض را در نظر بگیریم كه احمدی نژاد مطابق رویه 6 سال اخیر خود به دنبال غافلگیری و رو كردن برگ تازه ای است و تعبیر شاد كردن دل دوستداران نظام، وابسته به تفسیر خاص وی یا اسفندیار مشایی خواهد بود كه در این صورت بعید است تریبون زنده صداوسیما قبل از اعلام موضع، در اختیار رییس دولت قرار گیرد.

لینک زیر: "احمدی‌نژاد فقط در برنامه زنده تلویزیونی سخن می‌گوید"
خبر مربوط در لینک زیر
http://parsdailynews.com/82518.htm


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر