۱۳۹۰ اردیبهشت ۸, پنجشنبه

هشدار معنادار حامیان احمدی‌نژاد : لشکر تا بن دندان مسلح را نابود می‌کنیم

article pictureهشدار معنادار حامیان احمدی‌نژاد از «استان فارس»:
گروهی از هواداران محمود احمدی‌نژاد با انتشار بیانیه‌ای هشدار دادند در برابر «لشکر تا بن دندان مسلحی» که در پی از میدان به در کردن دولت است ایستادگی کرده و این لشکر را نابود خواهند کرد.
دیگربان :بیانیه هواداران احمدی‌نژاد روز چهارشنبه (هفتم اردیبهشت) به نام گروهی از روزنامه‌نگاران و وبلاگ‌نویسان استان فارس در سایت «آئین‌ نیوز» متعلق به تیم احمدی‌نژاد منتشر شده است.
این بیانیه کم‌سابقه و بدون امضا چند روز پس از آنکه علی خامنه‌ای در جمع گروهی از مردم استان فارس اعلام کرد در برابر انحراف‌ها تا پای جان خواهد ایستاد٬ منتشر شده است.
این بیانیه تند در واقع پاسخ مستقیمی به اظهارات رهبر جمهوری اسلامی علیه تیم احمدی‌نژاد است که صادر کنندگان آن به ظاهر گروهی از هواداران دولت در استان فارس هستند.
این بیانیه برای نخستین‌بار پس از علنی شدن اختلافات احمدی‌نژاد و خامنه‌ای و موضع‌گیری صریح فرماندهان سپاه در طرفداری از رهبر جمهوری اسلامی، از منتقدان دولت با عنوان تازه «لشکر تا بن دندان مسلح» یاد کرده که به نظر می‌رسد کنایه مستقیمی به سپاه پاسداران است.
در این بیانیه مخالفان احمدی‌نژاد «دهان گشادان بی‌تقوا و خشک مغزان عافیت طلبی» معرفی شده‌اند که تلاش می‌کنند برای نزدیکان احمدی‌نژاد «پاپوش» درست کنند.
این بیانیه به هواداران خامنه‌ای اعم از مداحان٬ روحانیون و نظامیان هشدار داده است: «چنانچه بر این رویه زشت و هتاکانه و چاله می‌دانی اصرار بورزند، بزودی طوفان این هتاکی‌ها دامن آنان را خواهد گرفت.»
این بیانیه تاکید کرده است: «این اخطار یک تهدید تو خالی و گذرا نیست. زیرا چنانچه فحاشی‌ها، سمپاشی‌ها و اتهام زنی‌ها به پایان نرسد، در آینده نزدیک مزد آنان را کف دستشان خواهیم گذاشت.»

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: «برای آخرین بار تکرار می‌کنیم: احمدی‌نژاد را نرنجانید، در غیر این صورت به خدا سوگند به خاطر دفاع از دولت وارد میدان می‌شویم و تا آخر خط خواهیم ایستاد. بدون شک، ایستادگی ما منجر به رسوایی و نابودی لشکر تا بن دندان مسلحی خواهد شد که تحت عناوین و شعارهای فریبنده و مزورانه گوناگون برای از میدان به در کردن دولت احمدی‌نژاد عزیز و مظلوم لحظه شماری می‌کنند.»

از زمان علنی شدن اختلاف احمدی‌نژاد و خامنه‌ای٬ این بیانیه که به نظر می‌رسد از سوی تیم احمدی‌نزاد تهین و تنظیم شده باشد٬ شدید‌ترین و جدی‌ترین حمله دولتی‌ها به رهبر جمهوری اسلامی و هوادارانش است.

دیگربان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر