۱۳۹۰ شهریور ۴, جمعه

آخوند علم الهدی:شعار مرگ بر اسرائیل واقعا اسرائیل را به لبه مرگ و قبر رساند

آخوند علم الهدی:"دور نيست آن روزی كه مسلمانان جلادهای صهيونيستی را بکشند."


نمایش نماز جمعه، آخوند علم الهدی:آن روز گفتند این مرگ بر اسرائیل چه فایده‌ای دارد، این هم نتیجه مرگ بر اسرائیل، مرگ بر اسرائیل گفتن آخرش به این جا رسید، واقعا اسرائیل را به لبه مرگ و قبر رساند، امروز کجای جهان است که مسلمانان راه نیفتند و نگویند مرگ بر اسرائیل؟

آفتاب:وی افزود: برادران و خواهران، در روزهای اول انقلاب، آن روزهایی که برادران و خواهران ما سینه‌های خشکشان آماج گلوله‌های داغ جلادان شاه بود، شعار می‌دادند می‌کشم، می‌کشم، آن که برادرم را کشت و همه می‌گفتند یعنی چه؟ آن کسی که برادرت را کشته الان اسلحه به دست است و تو به جز یک سینه خشک چیزی را نداری، چطور می‌گویی می‌کشم می‌کشم آن که برادرم را کشت؟ و دنیا دید از روزی که مردم این شعار را دادند دو سال نکشید رحیمی‌ها، نصیری‌ها، عفریت‌های ناپاک و جلادهای شاه، اسیر چوخه‌های اعدام شدند و دقیقا مردم کشتند آن کسی که برادرش را کشت و این را مردم دنیا با چشمان خودشان دیدند.


امام جمعه مشهد اظهار کرد: در شعارهای امروز مردم هم همین شعار بود؛ شعار می‌دادند می‌کشم، می‌کشم آن کسی که برادرم و خواهرم را کشت و بدانید دور نیست آن روز که مردم از سراسر کشورهای اسلامی وارد قدس بشوند و جلادهای صهیونیستی را مقابل چشمان مردم مظلوم فلسطینی به چوخه اعدام بکشند چون آن‌ها با تکیه بر اسلحه‌شان فلسطینی می‌کشند، اما این مردمی که می‌گویند می‌کشم، می‌کشم آن‌که برادرم را کشت، با تکیه بر قدرت خدا این را می‌گویند و یدالله فوق ایدیهم و قدرت خدا بالاترین قدرت‌هاست.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر