۱۳۹۰ شهریور ۵, شنبه

تعطیلی بازار تهران/ اعتراض از راسته پارچه فروشان فراتر رفت

آخرین نیوز: تعطیلی امروز پارچه فروشان بازار تهران در اعتراض به اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده، از این راسته فراتر رفته و به توقف فعالیت بخش قابل توجهی از بازار تهران منجر شده است.
به گزارش خبرآنلاین، با آغاز اجرای اخذ مالیات بر ارزش افزوده از صنف پارچه فروشان، تاکنون اتحادیه پارچه فروشان از هر گونه توافق با سازمان امورمالیاتی سرباز زده و به تعطیلی مغازه های عضو این اتحادیه ادامه داده است.
در چنین شرایطی تعطیلی امروز پارچه فروشان به بخش های دیگر بازار گسترش یافته است. به گزارش خبرنگار خبرآنلاین، بخش های قابل توجهی از بازار تهران امروز تعطیل است و بازاریان با وجود حضور در مغازه های خود، حاضر به بالا بردن کرکره های خود نیستند.
البته در حمایت از صنف پارچه فروشان اختلاف هایی هم در میان صنوف تهران به وجود آمده است، طلا فروشان که در اعتراض به اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده پیشگام بوده اند، چندان حاضر به همراهی سایرین نیستند. برخی اعضای این صنف می گویند که علت عدم همراهی آنها با تعطیلی امروز، حمایت نکردن سایر صنوف از آنها به موقع اعتراض به اجرای قانون مالیات بر ارش افزوده است.
با وجود این اختلاف، در حال حاضر در راسته های بازار تهران شعارهایی هم از سوی برخی مغازه داران با مضمون جلب حمایت گسترده سایر صنوف سر داده می شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر