۱۳۹۰ شهریور ۳, پنجشنبه

سپاه:اجرای طرح تسلط بر اجتماع‌‌های عمومی

article picture

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدونکنار از اجرای طرح بزرگ تسلط بر اجتماع‌هاي عمومی در این شهرستان خبر داد.

سایت حکومتی امنیتی فارس ، وابسته به سپاه پاسداران نوشت:مسلم مسلمی صبح امروز در دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فریدونکنار گفت: طرح تسلط اجتماع‌هاي عمومی با محوریت فرهنگی در پارک ساحلی لاله شهرستان فریدونکنار اجرا شده است.
وی گفت: دغدغه‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج در پایلوت فرهنگی گسترش فعالیت ستاد احیاي امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان فریدونکنار است.

وی گفت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در سطح ادارات فریدونکنار و اصناف تشکیل و ساماندهی شده اند و باید با همکاری بسیج که ظرفیت خوبی در همین جهت دیده شده برای ترویج این فرهنگ برنامه‌ریزی و فعالیت‌های جدی و به موقع داشت.
مسلمی با اشاره به اجرای فعالیت‌های فرهنگی در پارک ساحلی لاله شهرستان فریدونکنار خواستار ورود و گسترش برنامه‌های بسیج دانشجویی و کمیته دانشجویی ستاد هفته دفاع مقدس در منطقه شد.
به گفته وی، همه مسافران و همشهری‌ها باید در پارک ساحلی لاله این شهرستان احساس امنیت کنند که بسیج آمادگی‌های لازم برای اجرای برنامه‌های گوناگون و بسترسازی در این راستا البته با محوریت فرهنگی و اجتماعی را فراهم کرده است.
وی از برخورد با گروهک‌های خاص به اصطلاح ورزشی که برای دوچرخه‌سواری از شهرهای مجاور به فریدونکنار آمده و ترویج فرهنگ بدحجابی را در دستور کار داشته‌اند، خبر داد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر