۱۳۹۰ تیر ۱۰, جمعه

فراخوان تظاهرات 18 تیر در لندن

article picture

هم میهن بار دیگر 18 تیر این روز جنایت رژیم دژخیم جمهوری و اسلامی سر رسید، روزی که 300 دلیر آرتش ایران بوسیله این رژیم اعدام شدند.
این روزیست که جوانان دلیر ما را در دانشگاها به نام اسلام از پشت بام دانشگاها به پائین انداختنند تا جان آنها را به پیامبر اسلام و اهل بیت او تقدیم کنند. این روز را ایرانیان فراموش نخواهند کرد. این لکه ننگیست که بر چهره جمهوری و اسلامی سایه افکنده و تنها پاک کردن آن با رفتن تمامیت این رژیم جنایت کار پُربار خواهد شد.

امسال هم مانند سالهای گذشته از شما دعوت میشود در این تظاهرات با هر مرام و باور سیاسی شرکت کنید تا با شرکت خود در این تظاهرات آن را پُربارتر فرمایید. با هم دست بدست هم با هر باور سیاسی فریاد خواهیم زد که جمهوری اسلامی از ریشه باید نابود گردد. و آنها که در راه آزادی ایران جان دادند را فراموش نخواهیم کرد و دلیرانی که در زندانهای این رژیم شکنجه میشوند و آنها که محکوم به اعدام هستنند باید آزاد شوند و با هم آزادی همه آنها را خواهان شویم و در این روز صدای این دلیران شویم.

تا برقرای یک دولت لائیک ملی مرکزیت یافته در تمامیت پهنای ایران که اکثریت مردم ایران به آن رای داده اند ساکت نخواهیم نشست.
محل و زمان تظاهرات: شنبه 18 تیر 2570 (1390) 9 ژوئیه 2011 از ساعت 5:30 تا 8:30 شب
جلوي سفارت اشغالي ايران: روبروي هايد پارك، پرنسس گيت، كنزينگتون لندن، اس دبليو 7
Princes Gate, Kensington, London SW7
نزديکترين ايستگاه قطار زير زميني: های استريت کنزينگتون يا سآت کنزينگتون و يا نای تس بريج
High Street Kensington یا South Kensington یا Knightsbridge
اتوبوس شماره‌هاي: 9 و10 يا 52
info@awti.org

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر