۱۳۹۰ تیر ۹, پنجشنبه

18-تیر دیگری در راه است، ای راست قامتان وطن دوست, وقت تمام كردن كار است

article picture


بيانيه دانشجويان دانشگاه تهران در آستانه سالروز قيام 18 تير


دانشجويان سراسر كشور،هموطنان،

درتاريخ مبارزه ملت قهرمان ايران در هر روز و ساعتش برگي زرين از مبارزه نگاشته شده است . ماه خرداد خونين كه ياد آور شهداي قيام سال 88 است را پشت سر گذاشتيم و اينك تيرماه و خاطره كوي دانشگاه و حمله ناجوانمردانه نظام ولايت فقيه را در پيش داريم كه چگونه دانشجويان آزاده را به خاك و خون كشيدند و به خيال خام خود خواستند كه قلب تپنده و پيشتاز مبارزات را در نطفه اش خاموش كنند اما اين حادثه تخم افشان جوانه هاي اميدي ديگر و قيام هاي سال 88 شد و اثبات شد كه ظلم پايدار نخواهد ماند .
دانشگاه زنده است و دانشجو پيشتاز ملت ايران است . در روز 22خرداد دومين سالگرد قيام سال 90 همه اقشار مردم حضور خود را در خيابانهاي تهران براي زنده نگه داتشن جنبش به ثبت دادند وادامه آنروز بايد كه تير ماه در ادامه قيام, همانند سوريه و ديگر كشورها قفل سكوت در ايران نيز شكسته شود!

چراكه اين نظام پوسيده تر از آن است كه بتواند به حكومت ننگين خود ادامه بدهد .

جوانان انقلابي ايران هزينه گزافي براي مقابله با ديكتاتور داده اند و مسير سبزو سفيد و سرخ را فر اسوي ملت ايران قرار داده اند . پس اي دانشجويان و جوانان انقلابي همه باهم متحد شويم .
در سالگرد قيام و گراميداشت روز 18 تير بايد عليه اين ظلم, قفل سكوت را شكسته, و نداي زنده باد آزادي و مرگ بر ديكتاتور سر ميدهيم
و خواستار آزادي زندانيان سياسي به طو ر خاص دانشجويان دربند اسيرمان ميشويم...
دوران ديكتاتوري در خاورميانه به پايان رسيده است
زنده باد دانشجويان آزاده در بند
درود بر شهداي راه آزادي
مرگ بر ديكتاتور

جمعي از دانشجويان دانشگاه تهران
دانشجوآنلاین 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر