۱۳۹۰ شهریور ۳۱, پنجشنبه

عضو مجلس ارتجاع :آمریکا به اینجانب برای رفتن به نیویورک ویزا نداد

article picture
آمریكا به نمایندگان مجلس ارتجاع یزا نداد
نماینده مشهد و كلات در مجلس گفت: اینجانب قرار بود به همراه رئیس ‌جمهور در سفر به نیویورک حضو داشته باشم اما وزارت خارجه اعلام كرد كه آمریكا برایم ویزا صادر نكرده است.
به گزارش آفتاب، جواد كریمی قدسی نماینده مشهد و كلات در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار جهان با اشاره به حضور احمدی‌نژاد در شصت و ششمین مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک مقرر دائمی این سازمان، گفت: وزارت امور خارجه ۴۵ روز قبل از كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خواست تا یک نماینده را برای همراهی احمدی نژاد در نیویورک معرفی كند، كه بر اساس تصمیم كمیسیون قرار شد تا اینجانب احمدی‌نژاد را در سفر مذكور همراهی كنم.
وی افزود: مقدمات سفر در حال آماده شدن بود كه مسئولین وزارت امور خارجه ۲ روز قبل از سفر به‌صورت شفاهی اعلام كردند كه دولت آمریكا برای اینجانب ویزا صادر نكرده است.
عضو فراكسیون اصول‌گرایان مجلس با بیان اینكه در شش سفر قبلی احمدی‌نژاد به نیویورک برای شركت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل نمایندگان مجلس وی را همراهی می‌كردند، گفت: این برای اولین بار است كه از طرف وزارت خارجه اعلام می‌‌شود كه دولت آمریكا به نمایندگان مجلس ویزا نداده است.
كریمی قدوسی با بیان اینكه استثنا امسال هیچ نماینده‌ای احمدی‌نژاد را در سفر به نیویورک همراهی نمی‌كند، گفت: كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در نامه‌ای به وزارت امور خارجه خواستار توضیح در این زمینه شد و ما در حال حاضر منتظر پاسخ رسمی از طرف این وزارتخانه هستیم.
بر اساس شنیده‌های خبرنگار جهان، قرار بود تا احمد لطفی نماینده اراک هم احمدی‌نژاد را در این سفر همراهی كند، اما سفر وی هم بنا به دلایلی لغو شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر