۱۳۹۰ مهر ۱, جمعه

هراس رژیم؛ باید با وبلاگ‌های بی‌نام و نشان برخورد شود

خبرگزاری فارس: معاون فرماندار بستک از مسئولان قضایی و امنیتی خواستار برخورد با افرادی شد که با سوءاستفاده از فضای موجود در پایگاه‌ها و وبلاگ‌های بی‌نام و نشان اقدام به توهین و هتک حرمت افراد می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بستک، ناصر شریفی ‌طی نشستی در ارتباط با آسیب‌شناسی فضای مجازی ضمن انتقاد از بد اخلاقی‌ها و مطالب مندرج در برخی از وبلاگ‌های بی‌نام و نشان اظهار کرد: هرگز در پی پاسخ دادن به افرادی نیستم که از حداقل الفبای معاشرت، گفت‌وگوی رو در رو و شفاف بویی نبرده‌اند، چرا که اعتقاد دارم مردم عزیز ما از شعور، معرفت، فهم و آگاهی بسیار بالایی برخوردارند که به راحتی خوب را از بد، پاکی و طهارت را از پلیدی و پلشتی و انسان‌های خدوم و خدمتگزار را از موجودات بی‌درد، بدخواه و بی‌ایمان تشخیص خواهند داد که یقینا درک و بصیرت مردم بسیار بالاست.
وی افزود: خدای بزرگ را همواره شاکر و سپاسگزارم و بر آستان مقدسش سجده شکر را به جای می‌آورم که طوق خدمت، نوکری و خدمتگزاری به بهترین مخلوقاتش را به گردن ما انداخته و خدا می‌داند تمام فکر و ذکر و اندیشه‌ام خدمت به این مردم نجیب بستک است.
این مسئول ادامه داد: هستند تعدادی انگشت شمار از کسانی که در راستای نیل به اهداف غیر‌منطقی و غیرقانونی خود حاضرند دست به وارد آوردن تهمت‌ها و افتراهای بی‌پایه و اساس و کذب به مسئولان بزنند.
معاون فرمانداری شهرستان بستک با بیان اینکه بهترین معیار و میزان سنجش عملکرد مسئولان، مردم هستند، گفت: در امر عملکرد مسئولان این مردم، معتمدان، جوانان، دانشجویان، بازاریان و صنف‌های مختلف جامعه هستند که باید قضاوت کنند، نه کسانی که با هدف مسموم‌سازی فضا خود را در پس وبلاگ‌ها و سایت‌های کوچک پنهان کرده‌اند و در این راه از هر چیز گذر می‌کنند.
وی در ادامه بدون نام بردن از شخص یا آدرسی به انتشار مطالبی در وبلاگ‌ها پیرامون برخی از مدیران شهرستان اشاره و افزود: تعجب ما از این است که در این وبلاگ‌های بی‌نام و نشان نوشته‌اند، ما افشاگری می‌کنیم معمولا افشاگری کار انسان‌های شجاع، باشهامت و با جسارت و جوانمرد است، نه کسانی که هویت‌شان برای مردم مجهول و نامشخص است و معمولا کسانی دم از آگاهی‌بخشی و تنویر افکار عمومی می‌زنند که از حداقل‌های شهامت، شجاعت، جوانمردی و معرفت برخوردارند نه افرادی ترسو که با مطالبی کذب و دروغ، بداخلاقی را ترویج می‌دهند.
شریفی در پایان افزود: هر چند بنده این بداخلاقی و بی‌ایمانی این قلیل موجودات مریض النفس را به خدای بزرگ سپرده‌ام، اما از مسئولان قضایی و امنیتی نیز تقاضای شناسایی این گونه افراد را دارم، چرا که ادامه این رویه، بی‌ایمانی و بی‌اعتقادی و هرج و مرج را در جامعه ترویج می‌دهد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر