۱۳۹۰ شهریور ۱۶, چهارشنبه

حمله و یورش نیروهای امنیتی به منزل شخصی مدیر سایت مست یار


بنا بر گزارش سایت مجذوبان نور ،ساعت 14 امروز مورخ 16 شهریورماه مامورین امنیتی با در دست داشتن حکم قضایی و مجوز به منزل شخصی مدیریت سایت مست یار رفته و با ایجاد رعب و وحشت برای خانواده ی ایشان اقدام به مصادره و ضبط اقلام فرهنگی ، کتاب های عرفانی و عکس های بزرگان سلسله نعمت اللهی گنابادی نموده و تمامی سیستم های کامپیوتر و وسایل مرتبط با آنها را با خود برده اند.
لازم به ذکر است که باتوجه به نبودن مدیر سایت مست یار در منزل، نیروهای امنیتی با خانواده ی وی درگیر شده و برای آنان ایجاد مزاحمت نموده اند.
این در حالی است که طی روزهای گذشته نیز نیروهای امنیتی به منزل یکی دیگر از دراویش نعمت اللهی گنابادی در تهران یورش برده و یازد نفر از مدیران و پرسنل سایت مجذوبان نور را نیز دستگیر کرده و به بند امنیتی زندان اوین منتقل کرده اند.
مدیران و پرسنل بازداشت شده سایت مجذوبان نور در بند امنیتی زندان اوین تحت فشار می باشند
به گزارش خبرنگار سایت مجذوبان نور، دراویش بازداشت شده در تهران که در بامداد روز دوشنبه 14 شهریورماه توسط نیروهای امنیتی و لباس شخصی بصورت غیر قانونی بازداشت، به زندان اوین منتقل شدند تا کنون از اتهام و دلایل اتهامی و وضیعت آنها هنوز هیچ اطلاعی بدست نیامده است.
بر اساس پیگیرهای خانواده های بازداشت شدگان از سوی مسئولین زندان اوین اعلام شده که دراویش در بند امنیتی زندان اوین محبوس و ممنوع الملاقات می باشند
در ادامه این گزارش آمده است، دراویش از حق قانونی خود برای در اختیار داشتن وکیل محروم می باشند و آنها را تحت فشار قرار داده اند.
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر