۱۳۹۰ شهریور ۱۸, جمعه

گزارش هایی از درگیری مردم تبریز با نیروی انتظامی

article picture
درگیری در «گلباد» و «گلگشت» در خیابان آزادی تبریز
به گزارش فیس‌بوک آذربایجان ،درگیری‌های نسبتا شدیدی بین مردم و نیروی انتظامی در تقاطع «گلگشت» و «گلباد» با خیابان «آزادی» در تبریز به وقوع پیوست. مردم تبریز که بعد از برد تیم «تراکتورسازی» به خیابان‌ها آمده بودند با برخورد شدید نیروی انتظامی مواجه شده که این علت باعث به‌وجود آمدن درگیری‌هایی پراکنده در این نقاط گردید. پلیس برای متفرق کردن مردم از گاز اشک‌آور استفاده کرد.
بنا بر اخبار رسیده همچنان درگیری‌ها در چهارراه آبرسان، چهارراه مارالان، فلکه دانشگاه، کوی بزرگمهر، گلگشت، گلباد و ... ادامه دارد. مردم با شعار «ارومو گلی جان وریر** مجلس اونون قتلینه فرمان وریر» به سیاست‌های دولت در قبال خشک شدن دریاچه ارومیه اعتراض دارند.
شعار «ارومو گلی جان وریر** مجلس اونون قتلینه فرمان وریر» تبریز را به لرزه درآورد.
مردم معترض که در حدفاصل چهارراه آبرسان تا چهارراه مارالان جمع شده بودند در حمایت از دریاچه ارومیه شعار دادند. در این شعار‌ها به وضوح مردم به سیاست‌های دولت اعتراض نمودند. «یاشاسین آذربایجان» و «ارومو گلی جان وریر** مجلس اونون قتلینه فرمان وریر» از مهم‌ترین این شعار‌ها بودند.
درگیری مردم تبریز در چهارراه آبرسانی با نیروی انتظامی
خیابان آزادی تبریز در چند نقطه به محل درگیری‌های مردمی با نیروی انتظامی تبدیل گشت. در این درگیری‌ها ابتدا نیروی انتظامی اجازه ورود مردم به چهارراه آبرسانی را ندادند و به همین علت مردم خشمگین شده و در چند نقطه با نیروی انتظامی درگیر شدند.

پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر