۱۳۹۰ شهریور ۱۸, جمعه

جلوگیری ماموران از حضور 5 هزار نفر از طرفداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی

article picture

ماموران انتظامات ورزشگاه نزدیک به پنج هزار نفر از هواداران تراکتورسازی را در شرایطی که بلیت خریده اند و وارد محوطه ورزشگاه شده اند اما اجازه ورود به داخل استادیوم را به انها نداده اند و این 5 هزار نفر در پشت اسکوربورد ورزشگاه آزادی و در قسمت بیرونی متوقف شده اند !

گزارش زنده از ورزشگاه آزادی / 45 هزار نفر تا ساعت 16:15 / طرفداران تراکتورسازی بیشتر هستند
به گزارش سایت گل: از ورزشگاه آزادی خبر می رسد که تا حدود ساعت 16 بعدازظهر نزدیک به 45 هزار نفر به ورزشگاه آزادی آمده اند . نزدیک به 25 هزار نفر از این تماشاگران طرفدار تراکتورسازی هستند و به نظر می رسد که قانون 10 درصد رعایت نشده است !
این در حالیست که ماموران انتظامات ورزشگاه نزدیک به پنج هزار نفر از هواداران تراکتورسازی را در شرایطی که بلیت خریده اند و وارد محوطه ورزشگاه شده اند اما اجازه ورود به داخل استادیوم را به انها نداده اند و این 5 هزار نفر در پشت اسکوربورد ورزشگاه آزادی و در قسمت بیرونی متوقف شده اند !
ماموران همچنین تعدادی از طرفداران تراکتورسازی را به دلیل اختصاص گرفتن بیش از حد پیش بینی برای طرفداران این تیم از ورزشگاه خارج کرده اما این تماشاگران مجددا به روشهای گوناگون به استادیوم برگشته اند . طبقه اول استادیم هنوز به طور کامل پر نشده اما خبر می رسد که موج هواداران استقلال راهی ورزشگاه آزادی هستند و شدت افزوده شدن تماشاگران چشمگیر است .
پیش بینی می شود با توجه به سرعت افزوده شدن تماشاگران ، ورزشگاه آزادی تا حدود ساعت 18 یکصد هزار نفر را در خود جای دهد .
استقلال
پارس دیلی نیوز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر