۱۳۹۰ دی ۷, چهارشنبه

حکم اعدام دو زندانی متهم به قتل در ملاء‌عام اجرا می‌شود

article picture
حکم اعدام قاتلان یک خانواده پنج‌شنبه هفته جاری در ملاء‌عام اجرا می‌شود.
سایت حکومتی مهر:دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: حکم قصاص قاتلان یک خانواده پنج‌شنبه هفته جاری در ملاء‌عام اجرا می‌شود.
حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در این باره اظهارداشت: در پی وقوع چهار فقره قتل در اواخر سال گذشته با بررسی‌های صورت گرفته از سوی دستگاه قضایی و تلاش نیروی انتظامی استان متهمین این حادثه که دو مرد به نام‌های علی ۳۹ ساله متاهل و محمد ۳۷ ساله مجرد دستگیر شدند.
وی افزود: علی با ادعای اینکه رضا که یکی از مقتولین این حادثه است عکس‌های خانوادگی وی را برداشته و تهدید به انتشار آنها کرده بود که در پی این تهدید قاتل تصمیم به قتل رضا می‌گیرد که در این راستا برای مخفی نگاهداشتن قتل به کشتن سه نفر دیگر از اعضاء خانواده مقتول از جمله دو کودک شش و ۱۳ ساله وی با مشارکت محمد اقدام می‌کند.
دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین یادآور شد: پس از رسیدگی پرونده در شعبه دوم کیفری استان رای مبنی بر قصاص برای دو قاتل صادر شد که در مرحله تجدید‌نظر رای صادره قطعی و با تائید رییس محترم قوه قضائیه حکم صادره مبنی بر قصاص قاتلین در تاریخ پنج‌شنبه هشت دی‌ماه سال جاری ساعت هفت و نیم صبح اجرا خواهد شد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر